Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18210 miejsce

Troje rannych po zderzeniu tramwajów w Katowicach

Dzisiaj przed godziną 15 na ulicy 3 Maja w Katowicach doszło do zderzenia tramwajów linii 11 i 13. Jeden z pojazdów wypadł z szyn i wpadł na chodnik, gdzie uderzył w grupkę przechodniów. Troje rannych pieszych odwieziono do szpitala.

Jeden tramwaj uderzył w drugi. / Fot. Marcin JaniaNa miejscu wypadku. / Fot. Marcin JaniaDo wypadku doszło gdy wyjeżdżający z Placu Wolności tramwaj linii 11 uderzył w tramwaj linii 13. Uderzony od tyłu pojazd wypadł z torów i wjechał na pobocze, gdzie przemieszczają się piesi. W wyniku zderzenia rany odniosło troje pieszych przechodzących chodnikiem. Na miejscu od razu pojawiło się kilka karetek, policja oraz straż pożarna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus za szybkość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To juz chyba 10 w ciagu kilku miesiecy. Ciagle dostajemy mmsy czy smsy do redakcji. To juz nudne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Erol, sama byłam uczestnikiem małego wypadku tramwaju. Jednak wykolejenie się odbyło bez rannych i innych zniszczeń. To co dziś stało się w centrum Katowic, powinno dać do myślenia władzom aby zapewniły one należyte środki transportu, ale przede wszystkim bezpieczne! Wszak każdemu zależy aby dotrzeć całym i na czas do celu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście szybka info. Metra w tej aglomeracji 7miast nie można zbudować.To akuarat wiadomo od zawsze. A tramwaj jest ekologiczny, Wyobrażasz sobie smród spalin ?
Rozwiazanie jest i bylo, zawsze brane pod uwagę, to wykorzystanie lini elektrycznych i przejście na trolejbusy. lub autobusy elektreczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Letty - dokładnie. Najgorsze jest to, że takie wypadki zdarzają się bardzo często. Najwyższy czas zrezygnować z tego sposobu transportu. Mamy 2008 rok, coś tu jest nie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szybka relacja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za szybkość :) Eroll pewnie z uczelni naszej kochanej wracałeś ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.