Facebook Google+ Twitter

Trójmiejski Dzień Matki pełen atrakcji!

Warsztaty kreatywne, joga śmiechu, gry planszowe, indiańska wioska, malowanie twarzy i inne atrakcje - akcja "Razem w Sopocie", zorganizowana z okazji Dnia Matki, już za nami. Głównym miejscem spotkań była sopocka SWPS, gdzie bawiło się razem ponad 200 osób.

Malowanie dziecięcych twarzy - Loopy's world. / Fot. Ewa MiędzobrodzkaW tym roku za sprawą akcji "Razem w Sopocie" 26 maja został uczczony w sposób szczególny. Większość rozrywek zostało zorganizowanych z myślą o rodzicach z dziećmi, ale oferta była zróżnicowana tak, by każdy, bez względu na wiek, znalazł coś dla siebie. Chodziło głównie o dobrą zabawę w miłym towarzystwie. Najbogatszą ofertę przygotowała sopocka Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, która oprócz Urzędu Miasta Sopotu była głównym organizatorem akcji. Na tych najbardziej aktywnych czekały też zajęcia na terenie Parku Północnego, gdzie wszyscy zainteresowani wzięli udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu. Różnorodność oferty sprawiła, że tego dnia podczas "Razem w Sopocie", tylko w SWPS, bawiło się razem ponad 200 osób.

Piankowy ślimak - dzieło małego warsztatowicza. / Fot. Ewa MiędzobrodzkaPropozycja uczelni zachwyciła szczególnie dzieci. Od początku na wszystkich najmłodszych gościach wrażenie robiła wioska indiańska, która była kartonowym placem zabaw, wykonanym przez Galerię Malucha Gdynia. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko Studia Dziecięcej Aktywności Makaraka, które stworzyło miejsce, gdzie rodzice ze swoimi pociechami mogli spędzić razem czas podczas twórczej zabawy. Pomysł Studia był innowacyjnym połączeniem prostoty kukurydzianych pianek i dziecięcej wyobraźni, która zainspirowała maluchy do tworzenia rozmaitych kształtów i postaci z przygotowanych materiałów. Na dziecięcą kreatywność postawił też Robonet, organizując warsztaty "Zbuduj z nami robota" i Domino, które zachęcało dzieci do udziału w grach i zabawach edukacyjnych.

W podobną stronę poszedł Tajemniczy las, zapraszając najmłodszych na zajęcia z magicznymi postaciami w roli głównej i Akademia Rozwoju POZYTYWKA, którzy zaproponowali zabawy stymulujące rozwój najmłodszych dzieci. Rozszerzoną ofertę przygotowali przedstawiciele Loopy's world, którzy malowali dziecięce twarze, a także służyli radą i profesjonalizmem dla mam i wszystkich kobiet, które miały ochotę na makijaż, zabieg pielęgnacyjny czy poradę kosmetyczną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.