Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1729 miejsce

"Tropico" Lany Del Rey coraz bliżej. Czego możemy się spodziewać?

  • x xx
  • Data dodania: 2013-08-17 23:22

Od kilku miesięcy internet i fani Lany Del Rey drżą na każdą nową wiadomość o Tropico. Aczkolwiek dużo osób po raz pierwszy spotyka się z tą nazwą. Chcecie dowiedzieć się wszystkiego o krótkim filmie autorstwa Lany? Zapraszam do czytania!

Tropico- tak jak wspomniałam jest to krótko-metrażowy film (będzie trwał 30 minut), który nie ma jeszcze zapowiedzianej daty premiery. Zacznijmy od tego iż będzie się on składał z 3 singli- Body Electric, Gods&Monsters oraz Bel Air. Wszystko zaczyna się kiedy gwiazda została sfotografowana podczas nagrań. Padały różne podejrzenia. Wszystko jednak zaczęło wskazywać na to, iż będzie to połączenie właśnie tych trzech kawałków.

Na zdjęciach pojawił się model, który wywołał sporo kontrowersji- Shaun Ross. Jest on zwyczajnie albinosem, co nie spodobało się wszystkim.

 / Fot. .
Z czasem Lana zaczęła udostępniać na swoim Twitterze okładki do Tropico. Wszystko wskazywałoby na to, że film będzie nawiązywał do Biblii, a dokładniej historii Adama i Ewy. Zwróćcie tylko uwagę na węża, a także zdjęcie Lizzy i Shaun'a z "raju".

 / Fot. Chuck / Fot. Chuck / Fot. Chuck

Kolejne nazwisko godne zapamiętania- Mandler, reżyser Tropico. To nie jego pierwsza współpraca z Laną! Jego dziełem są także "Ride", i "National Anthem".

Autorką zdjęć, a także okładek jest siostra Lany- Caroline (Chuck) Grant, która zajmuje się fotografią.

Z czasem artystka poinformowała nas, również na portalu Twitter, że premiera tego też filmu odbędzie się w teatrach. Nie wiadomo jeszcze w jakich miastach będzie ona miała miejsce. / Fot. .

Kilka godzin temu gwiazda dodała kolejnego tweeta, z którego możemy dowiedzieć się, iż jedna z premier odbędzie się na Amerykańskim cmentarzu, a dokładniej Hollywood Forever Cementary. Wiemy też, że to właśnie na tym cmentarzu zostało pochowane wiele gwiazd. Czy tylko kolejna wskazówka od Lany, że cały film nawiązuje do Biblii i wiary Katolików?

Podsumowując daty premiery nie są nadal znane, lecz wszystko wskazuje na to, że odbędzie się ona już niedługo! Tym czasem zapraszam wszystkich na stronę lanadaily.pl, gdzie będziemy informować o wszystkim na bieżąco!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.