Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11870 miejsce

TRT premierowo: „Zmierzch” [Posłuchaj]

TRT to zespół z pogranicza trzech gatunków muzycznych – muzyki alternatywnej, rocka i metalu.

W skład bandu wchodzą doświadczeni muzycy, z energią i pomysłem na siebie, grający wcześniej w zespołach: The Bill, Farben Lehre – „Projekt Punk“, Hazael oraz Reszta Pokolenia.
Na gitarze gra Sebastian Stańczak, Mateusz „Marat” Szwarc na basie, Artur „Artie” Woźniak na perkusji, a wokalistą jest Szymom Wisniewski.
Okładka singla TRT, na którym jedną z dwu muzycznych propozycji będzie piosenka
Od początku 2017 roku zespół bardzo aktywnie koncertuje. Aktualnie gra także jako gość na kilku koncertach z zespołem CHEMIA.

W dniu 10 kwietnia 2017 swojej premiery doczekał się pierwszy autorski utwór zespołu TRT. Piosenka nosi tytuł „Zmierzch”, jest jedną z dwu piosenek, które pojawią się na pierwszym singlu zespołu o tytule „Jeden”. Singiel zostanie wydany w formie multimedilalnej, jako zapowiedź debiutanckiej płyty bandu.

„Zmierzch” to utwór z połączenia tych gatunków muzycznych, do których zespół słuchaczy przyzwyczaił od początku, a towarzyszy mu ciekawy tekst. Piosenka wpada w ucho. Z pierwszych opinii docierających do zespołu można śmiało stwierdzić, że spodobała się słuchaczom, którzy już czekają na kolejne autorskie propozycje chłopaków.
"Jeden" - TRT (posłuchaj)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.