Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23623 miejsce

Trwa budowa mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu [Zdjęcia]

Moja druga wyprawa do Torunia pokazuje, jak wielkie postępy zostały poczynione w budowie nowego mostu przez Wisłę. Rozwiąże on część problemów z dużymi korkami ulicznymi w mieście.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W wielu polskich miastach w godzinach szczytu robią się straszne korki i Toruń nie jest tutaj wyjątkiem. Nowy most pomoże rozwiązać ten problem. Fot. Marek Wiśniewski
W wielu polskich miastach w godzinach szczytu robią się straszne korki i Toruń nie jest tutaj wyjątkiem. Nowy most pomoże rozwiązać ten problem. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziękuję Panie Marku:) Już drugi raz odbyłem taki spacer, więc też być może miałem już większe wyobrażenie o zakresie wykonywanych prac i udało mi się złapać obiekt z różnych stron. Polecam taki punkt widokowy, z którego widać cały most. Znajduje się on w pobliżu głównej drogi przez miasto, więc można zaparkować kilka metrów obok tego punktu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo wartościowe zdjęcia, zwłaszcza dla wszelkiego rodzaju wspomnień. Podejrzewam, że niejedno zdjęcie będzie w przyszłości wykorzystane w mediach, Panie Marku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Budują i budować będą. Kiedy skończą będzie lepszy ruch w Toruniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.