Facebook Google+ Twitter

Trwa cykl szkoleń poświęconych aktywizacji zawodowej osób 50+

Urząd miasta stołecznego Warszawy zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego do zapisów na 3 rodzaje bezpłatnych spotkań.

Logo / Fot. Activ50+Trwają zapisy na ostatnie bezpłatne spotkania, poświęcone aktywizacji zawodowej osób po pięćdziesiątce. Cykl spotkań na temat różnych aspektów rynku pracy, realizowany pod szyldem projektu ACTIV 50+, potrwa do 29 czerwca w 3 miastach województwa mazowieckiego. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, doradców zawodowych, osoby bezrobotne i poszukujące pomysłu na zmianę pracy. Nie tylko te 50+.

Spotkania ACTIV 50+ są elementem projektu zainicjowanego przez Urząd miasta stołecznego Warszawy. W ramach ACTIV 50+ eksperci z trzech organizacji partnerskich: Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz m.st. Warszawy opracowali pakiet rozwiązań mających wspomóc osoby 50+ na rynku pracy i wydatnie przyłożyć się do zmniejszenia bezrobocia w regionie.

Pakiet ten zawiera Test kompetencji (diagnozujący zarówno kompetencje ogólne jak i przedsiębiorcze); Nawigator przedsiębiorczości (wspierający w zakładaniu własnej firmy, z przygotowaniem biznesplanu i jego weryfikacją pod kątem opłacalności włącznie) i Poradnik zarządzania wiekiem w MŚP (pokazujący jak z korzyścią dla firmy czerpać z wiedzy i kompetencji osób 50+). To właśnie im poświęcone są organizowane na Mazowszu spotkania o charakterze krótkich, tematycznych prezentacji. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli też 4 mniej oficjalne spotkania przy kawie, na których panie szukające pomysłu na dalszą drogę zawodową dowiedzą się o dostępnych formach wsparcia i wysłuchają inspirujących historii kobiet, które odniosły sukces realizując swoje pasje.

Zapisów dokonywać można poprzez formularze rejestracyjne, zamieszczone na stronie www.activ50plus.pl
Lub dzwoniąc do koordynatorów projektu na numer 22-40 66 100 wew. 29.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższym terminarzem.

Kontakt dla mediów
Weronika Janda
janda@mcconsultants.pl
Tel. 662 086 500

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.