Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27585 miejsce

Trwa czarna seria utonięć na Podkarpaciu

18-latka niemal dobę szukali policjanci, strażacy oraz płetwonurkowie. Jego ciało zauważył policjant patrolujący okolice mostu w Radomyślu nad Sanem. To ponad kilometr od miejsca, gdzie chłopak wpadł do wody.

San / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Prze%C5%82%C4%99cz_mi%C4%99dzybrodzka_(gmina_sanok)_2008.JPGW piątek, przed godziną 18 do dyżurnego stalowowolskiej komendy dociera informacja o utonięciu osiemnastoletniego mieszkańca Żabna w Sanie. Na miejsce zostają wysłani policjanci z Rudnika nad Sanem oraz strażacy ze Stalowej Woli i Zaleszan z łódkami. Z uwagi na zapadający zmrok o godz. 21.30 zapada decyzja o przerwaniu akcji poszukiwawczej. Ciała młodego człowieka nie odnaleziono.

W sobotę rano poszukiwania zostają wznowione. Na miejscu tragedii pojawia się siedmiu płetwonurków z Sanoka i Tarnobrzegu. Poszukiwania nadal trwają.
- Przed godz. 14 przerwano poszukiwania, a w krótkofalówkach usłyszeliśmy: "Mamy ciało. Znajduje się o półtora kilometra od miejsca utonięcia, w okolicach mostu w Radomyślu nad Sanem" - relacjonuje Pan Andrzej Nowak, mieszkaniec Żabna.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 18-latek z Żabna, brodził w wodzie sięgającej mu do łydek i gdy szedł w kierunku przeciwległego brzegu rzeki zniknął pod wodą. Ciało po ponad dobie odnalazł policjant patrolujący rzekę w okolicach mostu w Radomyślu nad Sanem. - Jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią. To był bardzo dobry chłopak, dobrze się uczył i z dobrej rodziny pochodził - mówi Pani Katarzyna Nowak, żona Pana Andrzeja.

W sobotę doszło do kolejnej tragedii. Jak informuje podkarpacka policja na stronie internetowej, 35-letni mężczyzna wraz z rodziną wypoczywał nad wodą w miejscowości Grabiny, w powiecie dębickim. Gdy pływał pontonem ze swoim synem, ponton lekko przechylił się i mężczyzna wpadł do wody.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tak właśnie myslałem;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdy w życiu Mateuszu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I Ty Klaudia przeciwko mnie;) Oczywiście dziekuję =)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czarny scenariusz z Podkarpacia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.