Facebook Google+ Twitter

Trwa druga edycja wrocławskiego Hyde Parku

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej...” – śpiewał niegdyś Jerzy Stuhr. Na wrocławskiej scenie każdy może śpiewać... i nie tylko!

Hyde Park doczekał sie drugiej edycji. Po ubiegłorocznym sukcesie, organizatorzy zdecydowali się ponownie ustawić na pl. Solnym scenę dostępną dla wszystkich, którzy mają coś do pokazania lub do powiedzenia. Występujący mają pełną dowolność artystycznego, czy pseudoartystyczngo wyrazu, ponoszą także pełną odpowiedzialność za swój występ i przekazywane treści. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Gospodyni domowa piskliwym głosem opowiadająca sprośne kawały, młoda dziewczynka zafascynowana twórczością Dody Elektrody, starszy pan nawołujący do abstynencji i ostrzegający przed apokalipsą – to przykłady występów, które mieliśmy okazję obejrzeć w tym roku. Występujący wzbudzają wśród zgromadzonej publiczności zdumienie, podziw lub wywołują uśmiech na twarzy; wszyscy są nagradzani gromkimi brawami za odwagę. Dla niektórych może to być początek drogi do kariery...

Jeżeli masz niebanalne hobby, oryginalne umiejętności, uwielbiasz śpiewać, twoi znajomi mają dość opowiadanych przez ciebie dowcipów, chcesz podzielić się z ludźmi swoimi poglądami – przyjdź na pl. Solny we Wrocławiu i zaprezentuj się szerszej publiczności!

Scena działa od piątku do niedzieli (od godziny 18 do 21) przez sześć wakacyjnych tygodni. Dodatkową atrakcją są sobotnie występy znanych gwiazd muzyki oraz kabaretów. W pierwszą sobotę tegorocznej edycji wystąpił zespół Voo Voo oraz Sambor Dudziński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.