Facebook Google+ Twitter

Trwa kolegium redakcyjne, czyli tradycyjny "czwartcast"

Zgodnie z nową, świecką tradycją dziś o 17 zapraszamy wszystkich na kolegium redakcyjne, transmitowane za pomocą Skypecasta.

Kończy się niezwykle intensywny dla nas tydzień. Część redakcji była i jest w rozjazdach, prowadząc spotkania na uczelniach i z autorami. Pozostali ciężko "hakowali" bo przecież pomimo, że jest nas mniej do codziennej pracy, to Wy nie odpuszczacie i jak zwykle dostarczacie do Wiadomości24.pl porządną dawkę tekstów :-)

Nie będzie nas dużo w redakcji, a do tego jeszcze Paweł najprawdopodobniej w godzinach "czwartcastu" pomykał będzie ekspresem do Warszawy. Mimo to postanowiliśmy, że tradycji musi stać się zadość i nasze kolegium - rzecz święta - ma się odbyć. Aby się do niego dołączyć wystarczy kliknąć o godzinie 17 na ten link

Co w programie:

1. dyskusja nad kolejnymi piórami - tego oczywiście zabraknąć nie może. To stała pozycja każdego czwartkowego kolegium.
2. problem punktacji - Ewa Kowalska wywołała dyskusję na temat punktacji. Jak napisał Paweł na forum - pracujemy nad tym. Jeszcze za wcześnie, aby zdradzać o czym myślimy, ale myślę, że warto o problemie punktacji porozmawiać.
3. prawa autorskie. W końcu "się wzięliśmy się" :-) i wywiad z autorytetami od praw autorskich jest praktycznie gotowy. W najbliższym czasie umieścimy go na stronach.
4. spotkania w szkołach i na uczelniach - Agata, Dorota, Adam i Paweł a wcześniej Magda i ja intensywnie odwiedzaliśmy uczelnie i szkoły. Powiemy gdzie byliśmy i jak było.
5. inne ogłoszenia duszpasterskie :-) - to wyjdzie w tzw. "praniu"
6. Wasze pytania czy uwagi. Ten punkt przeważnie trochę nam kuleje. Przypomnę więc zasady:

Na koniec "czwartcastu" każdy z Was może zadawać pytania. Aby nie było bałaganu, proponuję aby osoba, która chce zadać pytanie po prostu wysłała czatem do prowadzącego (będzie to użytkownik Skype o loginie: wiadomosci24) - prośbę o udzielenie jej głosu. Wówczas prowadzący jak to mówimy w naszym żargonie "odmutuje" :-) tę osobę.

Jeśli nie posiadacie mikrofonów (głośniki/słuchawki mam nadzieję, że każdy z uczestników będzie miał :-) ) wówczas możecie zadawać pytanie czatem. Prowadzący je odczyta.

Na koniec jeszcze jedna informacja. Dołożymy wszelkich starań, aby tym razem czwartcast BYŁ nagrany. Jednak zależy to w dużym stopniu od tego, czy w czasie jego trwania będę w redakcji, czy jeszcze w pociągu. Program do nagrywania jest wyłącznie na moim notebooku. No i warunek, że tym razem znowu coś nie pomieszam :-)

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy. Czwartek, 23 listopada - godzina 17. Przypominam jeszcze raz link do czwartcasta.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

podajcie swoje skype loginy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie wiem jak się z Wami połączyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem załamany;/ Nie wiem czy mnie odmutowano, ale nie mogłem o nic zapytać;/ moim nickiem podczas skypecasta był przemas008. Szkoda, że nie mogłem porozmawiać z redakcją. Mam również pytanie gdzie jest prowadzony ten czat w czasie skypecasta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

lady_of_shadow (wiem, ze głupio:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

t0mek.s

Komentarz został ukrytyrozwiń

podajcie swoje skype loginy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też - może coś źle robimy?:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie za sto punktów: dlaczego mimo że niby dołączyłem, nic nie słyszę? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.