Facebook Google+ Twitter

Trwa konkurs „Kocham mojego dentystę?”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-10 16:03

Jak wynika z raportu przygotowanego na potrzeby kampanii „Lekcja stomatologii” aż 46% Polaków towarzyszy stres stomatologiczny, a 52% ankietowanych nie pojawiło się na wizycie z jego powodu.

By przełamać te lęki na początku roku została uruchomiona specjalna platforma internetowa, która pozwala pacjentom dzielić się opiniami na temat lekarzy dentystów oraz wygrywać nagrody.
Platforma ze specjalną aplikacją umożliwia użytkownikom Internetu wybór najsympatyczniejszego dentysty oraz podzielenie się wrażeniami z ostatniej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Wraz z platformą wystartował konkurs dla pacjentów pod hasłem: „Kocham mojego dentystę?”. By wziąć w nim udział, należy wejść na profil na Facebooku https://www.facebook.com/PRIMADENTgabinety.dentystyczne, stronę www.primadent.com.pl lub stronę www.konkurspirma.pl, gdzie znajduje się platforma i dodać opinię o stomatologu, którego było się pacjentem.
Opinie o lekarzach służą innym pacjentom w dokonaniu wyboru lekarza. Raz w miesiącu wybierana jest najciekawsza pod względem merytorycznym recenzja wizyty w gabinecie. Jej autor zostaje nagrodzony bonem o wartości 500zł do zrealizowania w: Saturnie, Sephorze, Castoramie lub Toys4Us.


Inicjatorem konkursu jest sieć klinik Prima-Dent, która wspiera edukację dzieci i dorosłych w zakresie eliminacji stresu stomatologicznego. „Promujemy dobre praktyki, które mają na celu zwalczanie stresu stomatologicznego i dentofobii. Oswajamy dzieci z gabinetem podczas specjalnych lekcji dla szkół oraz „pierwszych wizyt” u dentysty. Wprowadzamy dodatkowe udogodnienia dla małych pacjentów takie jak znieczulenie gazem rozweselającym. Ponadto prowadzimy projekt „Dentusiowy gabinet”, w ramach którego dzieci otrzymują pluszaki za każdy kolejny wypełniony plan leczenia. Uczymy dzieci prawidłowej higieny jamy ustnej i wykonujemy bezpłatne programy fluoryzacji. Celem naszego konkursu pt. „Kocham mojego dentystę?” jest przekonanie pacjentów, że wizyta u dentysty może być przyjemna, a wbrew stereotypom lekarz miły i kompetentny. Mamy nadzieję, że wielu pacjentów przekona się, że regularne wizyty są nie tylko potrzebne ale i całkowicie bezbolesne.” – powiedział dr Przemysław Uliasz, kierownik Prima-Dentu.
(Aleksandra Adrian)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.