Facebook Google+ Twitter

Trwa konkurs na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną!

9 kwietnia Centrum Handlowe Czyżyny zainaugurowało pierwszą edycję prestiżowego konkursu na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną. Na konkursowe prace można głosować do 16 kwietnia do godziny 12.00.

Praca konkursowa / Fot. Pro Signum9 kwietnia Centrum Handlowe Czyżyny zainaugurowało pierwszą edycję prestiżowego konkursu na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną. Prace zaproszonych do konkursu placówek można oglądać i na nie głosować do 16 kwietnia do godziny 12.00. Tego dnia o godzinie 16.00 ogłoszeni zostaną zwycięzcy plebiscytu. Wyniki przekażą: Barbara Błaszczyk – dziennikarka i florystka oraz Krystyna Reinfuss-Janusz – etnografka, zawodowo związana z Muzeum Etnograficznym w Krakowie.

Oglądaj fotogalerię: Święto Palmy Wielkanocnej w Częstochowie

Prace konkursowe / Fot. Pro SignumDo konkursu na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną przystąpiły wybrane i zaproszone placówki edukacyjne z najbliższej okolicy Centrum. Na wybrane prace można głosować do 16 kwietnia do godziny 12.00. Również tego dnia, o godzinie 16.00, podczas uroczystej gali zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci zestawów sprzętu multimedialnego, dopasowanego do potrzeb wybranych placówek, ufundowane przez Centrum Handlowe Czyżyny. Wystawa prac będzie dostępna do 23 kwietnia.

Czytaj też: Kraków. Rozpoczął się konkurs na Najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną

Praca konkursowa / Fot. Pro SignumCentrum Handlowe Czyżyny – to największe centrum handlowe w krakowskiej Nowej Hucie. Zlokalizowane przy ul. Medweckiego 2 jest dogodnie położone zarówno dla klientów dojeżdżających samochodem, jak i komunikacją miejską. Przy centrum znajduje się przystanek autobusowy, kursuje także bezpłatny autobus. Znajdują się tu m.in. butiki z modnymi markami odzieżowymi oraz liczne punkty gastronomiczne i usługowe.

Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.