Facebook Google+ Twitter

Trwa posiedzenie zarządu PZPN. Czy Kręcina przetrwa?

PZPN zwołał w trybie pilnym posiedzenie zarządu, aby przedyskutować sprawę nagrań dotyczących korupcji w związku. Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina, może zostać zdymisjonowany.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiJak podaje GazetaPrawna.pl, w środę o godz. 12 rozpoczną się obrady zarządu PZPN. Działacze będą dyskutować o nagraniach ujawnionych przez Grzegorza Kulikowskiego, według których Grzegorz Lato oraz Zdzisław Kręcina mogli dopuścić się korupcji, w czasie przetargu na budowę nowej siedziby związku. Minister sportu i turystki Joanna Mucha, złożyła w tej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratora generalnego.

Członek zarządu PZPN i prezes Małopolskiego ZPN Ryszard Niemiec stwierdził, że "misja Kręciny może w środę dobiec końca". Aby Zdzisław Kręcina został zdymisjonowany, Grzegorz Lato musi złożyć wniosek o jego odwołanie, który przegłosuje większość, 17-osobowego zarządu.

Jednak zarówno Grzegorz Lato jak i Zdzisław Kręcina, twierdzą, że są niewinni, a sekretarz generalny PZPN uważa, że Grzegorz Kulikowski po prostu go "szantażuje" nagraniami.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 30.11.2011 12:09

Tu potrzebny jest duży młot pneumatyczny który rozpieprzy ten PZPN-owski beton.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.