Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31235 miejsce

Trwa rejestracja uczestników konkursu wiedzy o bankach

Jak dobrze zainwestować? Jak otrzymać i wykorzystać kredyt bankowy? Jakie są zasady funkcjonowania systemu finansowego, jak kształtują się relacje klient – bank? Na takie pytania odpowiedzą tegoroczni uczestnicy III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bankach. Rejestracja uczestników kończy się 30 listopada.

 / Fot. www.konkursbankowy.plKonkurs organizuje Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu oraz Narodowy Bank Polski. Współorganizatorem konkursu są Fundacja Edukacji Rynku Kapitałowego, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, OVB Allfinanz.

Finał konkursu, połączony z warsztatami dla uczestników oraz wykładami z zakresu bankowości, rynku kapitałowego, prowadzonymi przez nauczycieli akademickich, odbędzie się w dniach 6-7 marca 2009 r. w Poznaniu.

To trzecia edycja konkursu, którego głównym celem jest m.in. propagowanie wiedzy z zakresu edukacji ekonomicznej i finansowej, zdobywanie doświadczeń, które pozwolą w przyszłości skutecznie zdobywać środki finansowe na rozpoczęcie i rozwój własnej działalności oraz umiejętne inwestowanie i pomnażanie kapitału.
Patronami medialnymi konkursu są: Wiadomości 24.pl, Parkiet, Telewizja WTK, Radio Merkury, Radio Kraków, Polskie Radio Katowice, Radio Plus, Polskie Radio Pomorze i Kujawy, Głos Nauczycielski, Rynek Kapitałowy, Gazeta Bankowa, Biznes Szkoła, Impuls, NBPortal, , epoznan.pl.

W pierwszej edycji brało udział 75 osób; w drugiej – 105, a w tej organizatorzy spodziewają się około 200 finalistów. - Organizacja konkursu to za każdym razem coraz większe przedsięwzięcie logistyczne - mówi dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych, Małgorzata Nawojczyk. - Przygotowania rozpoczynamy wiele miesięcy wcześniej, angażując dynamicznych i kreatywnych nauczycieli oraz uczniów.

Dla laureatów konkursu Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody w postaci piętnastodniowego kursu językowego na Krecie. Informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.konkursbankowy.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.