Facebook Google+ Twitter

Trwa spór mieszkańców z właścicielami Klubokawiarni Warszawa Powiśle

Od około tygodnia straż miejska regularnie odwiedza kluby na warszawskim Powiślu. Władze dzielnicy także otrzymują skargi z powodu niewłaściwego zachowania pijanych imprezowiczów.

 / Fot. Warszawa Powiśle- Wpłynął do nas wniosek Straży Miejskiej o cofnięcie zgody na sprzedaż alkoholu dla PKP Powiśle. Przeprowadzimy w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. Chcę jednak podkreślić, że uważamy, że takie miejsce powinno istnieć na mapie Śródmieścia, cenimy jego działalność. Oczywiście, jak każdy inny podmiot, musi przestrzegać prawa - mówi Urszula Majewska z Urzędu Dzielnicy Śródmieście w rozmowie z W24.

Wielu okolicznych mieszkańców oraz zwolenników zakazu sprzedawania alkoholu dopinguje działania strażników. Na Facebooku powstała nawet grupa "TAK dla odebrania koncesji na alkohol PKP Powiśle". Jednak "Lubię to" kliknęło tam 125 osób, podczas gdy klubokawiarnia "Warszawa Powiśle" ma ponad 16,5 tys. fanów. W internecie rozgorzała dyskusja między stronami tego konfliktu.

Czytaj także: Klubokawiarnia "Warszawa Powiśle" walczy. W weekend będzie czynna!


Mateusz Zych pisze na Facebooku: - Przecież właściciele nie są w stanie biegać za każdym z osobna, żeby nie wychodził za białą linię; to po prostu nie jest wykonalne. Ripostuje mu Maciej Stępień: - Powiśle to tylko zaczepianie przechodniów i alkohol. Podczas samego czekania na pociąg byłem świadkiem kilkunastu bójek i notorycznego oddawania moczu na tory.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.