Facebook Google+ Twitter

Trwa zjazd PZPN. 10 lipca poznamy nazwisko nowego trenera reprezentacji?

27 czerwca rozpoczęło się posiedzenie zarządu PZPN w Sękocinie Starym dotyczące m.in. przeanalizowania wszystkich kandydatur na selekcjonera reprezentacji Polski. Według stacji TVN24 nazwiska nowego trenera drużyny narodowej jednak dzisiaj nie poznamy i będziemy musieli poczekać na tę decyzję aż do 10 lipca.

W obradach zarządu PZPN na czele z prezesem Grzegorzem Lato bierze udział także dotychczasowy slekcjoner kadry Franciszek Smuda, dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski i Tomasz Rząsa, dbający o dobry wizerunek polskiej kadry z mediami.

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że w trakcie zjazdu w Sękocinie nie zostaną podjęte żadne wiążace decyzje dotyczące wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Będą to tylko wstępne ustalenia. Zjazd rozpoczął się rano, natomiast rzecznik prasowy PZPN Agnieszka Olejkowska poinformowała media, że nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji będziemy znać dopiero za dwa tygodnie.

Na pytanie dotyczące wyboru nowego trenera Olejkowska odpowiedziała: "Była dyskusja, ale myślę, że już niebawem pojawi się więcej nazwisk. 10 lipca zarząd będzie miał większy wybór. Na pewno będą wpływały nowe kandydatury, wydział szkolenia prowadzi już rozmowy. Nie jest przesądzone czy będzie to selekcjoner z Polski, czy z zagranicy. Dla nas ważne jest przygotowanie merytoryczne".

"10 lipca poznamy nowego selekcjonera reprezentacji. Myślę, że kandydatów będzie więcej" - powiedziała w wywiadzie dla stacji TVN24 rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska, o czym informuje portal sport.pl.

"Zapytamy Smudę o jego pracę z kadrą, ale wyboru nowego trenera nie należy się spodziewać. Nie widzę takiej potrzeby, aby już dziś podejmować decyzję. Nie ma pośpiechu. Ale na pewno będzie dyskusja" - potwierdził członek zarządu Witold Dawidowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.