Facebook Google+ Twitter

Trwają IX Targi Ślubne w Lublinie

26-27 listopada 2011 r. Centrum Targowo-Wystawiennicze w Lublinie zamieniło się w salon mody ślubnej, wieczorowej i okazjonalnej. Za nami pierwszy dzień IX Targów Usług Ślubnych i Okolicznościowych oraz IX Salonu Mody i Urody.

Prezentacja sukien ślubnych / Fot. Marcin IwanTargi te adresowane są do wszystkich zainteresowanych ofertami z branży ślubnej i umożliwiają zapoznanie się z usługami wystawców, porównanie ofert oraz nawiązanie bliższych kontaktów w zależności od potrzeb. Podczas imprezy zwiedzający mogą spotkać ciekawych wystawców z całego regionu, którzy do zaproponowania mają nie tylko bogate stoiska targowe, ulotki, wizytówki, katalogi, reklamy świetlne, ale i najważniejsze formy promocji - prezentację usług czy wyrobów, które klient może obejrzeć, dotknąć, przymierzyć, spróbować. Dzięki temu wystawcy trafiają do kilku tysięcy odbiorców.

Zobacz zdjęcia z targów!

Targi trwają dwa dni i obfitują w wiele atrakcji i niespodzianek dla zwiedzających. Organizator dba o to, by impreza kojarzyła się pozytywnie i nie była nudna. Dlatego podczas targów odbywają się pokazy mody wieczorowej i ślubnej, występy zespołów muzycznych, liczne loterie i konkursy z nagrodami. Wszystko to wiąże się oczywiście z charakterem branży ślubnej, a na scenie odbywają się min. konkurs dla młodych projektantów "Młoda Igła" czy konkurs dla wizażystów i stylistów "Mistrzostwa Makijażu" organizowany przez Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku i Targi Lublin S.A.

Targi to szeroka oferta dla wszystkich, którzy zainteresowani są ubiorem ślubnym, wieczorowym czy okazjonalnym, filmowcem, fotografem, salą weselną, wynajmem limuzyny do ślubu, dekoracją sali, usługami muzycznymi, fryzjerskimi, kosmetycznymi, kwiaciarskimi czy ofertami cukierni, których słodkich wyrobów można podczas imprezy skosztować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Jak różne są opinie o takich zdarzeniach widzimy tu. Ale co by tu nie powiedzieć, takie imprezy kojarzą się z pięknem, radością, szczęściem a chyba wszystkim nam o to chodzi.
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Targi
  • Targi
  • 27.11.2011 15:12

Polecam stoisko koło stoiska makijażu. Stoją tam wzorowe dziewczyneczki w sukieneczkach. Obserwujcie je uważnie, jak się schylają ukazują swoje śliczne pupki w stringach. Naprawdę warte obejrzenia. Stoją po lewej stronie od wejścia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do której dziś są te targi??

Komentarz został ukrytyrozwiń

łoo hejtersi się obudzili :D.lool no chyba byliśmy i widzieliśmy

Komentarz został ukrytyrozwiń
nie polecam
  • nie polecam
  • 26.11.2011 20:40

te targi to niewypał, wystawców brak a artykuł niezgodny z rzeczywistością !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

taaaakkkk :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

wreszcie powrót :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.