Facebook Google+ Twitter

Trwają poszukiwania 14-letniego Daniela Kaczmarczyka

W sobotę w godzinach wieczornych, w Starych Kiełbonkach, zaginął 14-letni Daniel Kaczmarczyk. Chłopiec wyszedł na ognisko i nie wrócił do domu do tej pory.

Zaginiony Daniel Kaczmarczyk. / Fot. screen http://gazetaolsztynska.wm.pl/Zaginal-14-latek,46824Kolega czternastolatka twierdzi, że kiedy ostatni raz widział zaginionego ten był pod wpływem alkoholu.

W poszukiwaniach uczestniczą wszystkie wolne jednostki policji. W akcji bierze także udział śmigłowiec straży granicznej z kamerą termowizyjną. Rodzice wraz ze znajomymi stale przeszukują okolicę.

Jak poinformował Wiadomości24.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie nadkomisarz Mariusz Jaskólski, poszukiwania nadal trwają. - Powiększyliśmy obszar poszukiwań. Obecnie przeszukujemy okolice jeziora Nowe Kiełbonki, gdzie organizowane było ognisko.

Obecnie krąży wiele plotek na temta zaginięcia Daniela. Jedna mówi, że znaleziono ciało chłopca w jeziorze w Zgonie, druga zaś mowi, że ciało Daniela pozbawione organów wewnętrznych znaleziono w pobliskim lesie. -Poszukiwania nadal trwają. Każda z tych plotek zdecydowanie mija się z prawdą. Nie znaleziono jeszcze Daniela a tym bardziej jego ciała - dla Wiadomości24.pl dementuje krążące plotki Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie kom. Anna Siwek.

Chłopiec ma około 165 cm wzrostu, waży około 50 kg, jest szczupły, ma krótkie czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansy i niebieską bluzę z białym napisem. Ktokolwiek widział chłopca lub ma jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.