Facebook Google+ Twitter

Trwają poszukiwania Boeinga 777. Maszyna rozbiła się lub została porwana

Boeing 777 linii Malaysia Airlines zniknął z radarów w sobotę w nocy po starcie z Kuala Lampur. Na pokładzie znajdowało się 239 pasażerów. "Nie można wykluczyć porwania, badane są wszystkie możliwości" - podały malezyjskie służby lotnicze.

Poszukiwania boeinga 777 Malaysia Airlines nadal trwają / Fot. By Aldo Bidini [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)],Doniesienia o odnalezieniu obiektów, które mogły stanowić części zaginionego samolotu, nie zostały potwierdzone - podaje tvn24.pl.

"Niestety nie znaleźliśmy niczego, co wyglądałoby na obiekty pochodzące z samolotu, ani tym bardziej nie znaleźliśmy samej maszyny" - powiedział szef malezyjskiego lotnictwa cywilnego Azharuddin Abdul Rahman. Dodał również, że lotnictwo wietnamskie odkryło w niedzielę wieczorem obiekty, które mogły być szczątkami Boeinga 777, lecz ta informacja nie została potwierdzona.

Zaginięcie samolotu stanowi dużą zagadkę, w związku z czym badane są wszelkie możliwe okoliczności. Jedną z hipotez jest porwanie samolotu.

Przypomnijmy, że Boeing 777 zniknął z radarów w sobotę. Stało się to mniej więcej po godzinie po starcie. Maszyna leciała do Pekinu. Według Malaysia Airlines samolot nie wysyłał sygnału SOS. Pomimo zauważenia plam paliwa na morzu, żadnych szczątków nie odnaleziono.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.