Facebook Google+ Twitter

Trwają VIII Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej

Zainteresowani sadownictwem mają doskonałą okazję do zapoznania się z nowinkami ze świata agrotechniki. W warszawskim Centrum Kongresowo-Wystawienniczym, w dniach 13-14 stycznia 2012 r. odbywa się największa krajowa impreza sadownicza.

MTAS prezentują najnowocześniejsze maszyny sadownicze / Fot. Marcin IwanOrganizatorzy zapraszają jeszcze dziś do Centrum Kongresowo-Wystawienniczego "Gromada" w Warszawie na VIII już Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej. Imprezę zorganizowały firma BASF Polska i Katedra Sadownictwa SGGW. Jest ona doskonałą okazją do spotkań ze znakomitymi specjalistami z branży, uczestniczenia w ciekawych wykładach, wysłuchania opinii fachowców w trakcie referatów nie tylko z Polski, zapoznania się z ofertą targową najbardziej znanych firm sadowniczych, w której nie brakuje nowatorskich maszyn i urządzeń, różnorodnych środków produkcji i dystrybucji oraz rad ekspertów.

Zobacz też: VIII Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej w Warszawie. Zdjęcia


Wśród wielu wystawców pojawiła się np. firma "Girder" oferująca klientom konstrukcje stalowe typu hale czy chłodnie / Fot. Marcin IwanPoprzednie edycje tej sadowniczej wystawy odniosły sukces - w zeszłym roku odwiedziło ją ok. 4 tys. osób w ciągu dwóch dni targowych, a prezentowało się ok. 120 wystawców. Mimo wszechobecnego kryzysu, zainteresowanie tą branżą jest bardzo duże, co przekłada się zarówno na liczbę zwiedzających, jak i wystawców. Na imprezie pojawiła się bardzo duża grupa oglądających, aczkolwiek nieco mniejsza, niż w poprzednim roku - być może ze względu na podobne targi odbywające się w Warszawie kilka dni wcześniej. W tym roku największe stoisko należy do firmy "Basf", specjalizującej się w szerokiej produkcji środków ochrony roślin oraz generowaniu tworzyw sztucznych, barwników i chemikaliów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jest to bardzo ciekawa impreza, dziękuję i pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze napisany materiał. Przeczytałem z zaciekawieniem, gdyż moi rodzice na co dzień zajmują się właśnie sadownictwem. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Franek
  • Franek
  • 14.01.2012 14:23

Znakomity tekst. Czytając go czuje się tak jakby się tam było. Super

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.