Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8853 miejsce

Trwają zdjęcia do filmu o rodzinie Beksińskich. W "Ostatniej rodzinie" wystąpią Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik (wideo)

Trwają zdjęcia do filmu "Ostatnia rodzina" opowiadającego o losach wybitnego malarza Zdzisława Beksińskiego i jego syna Tomasza. W rolach głównych zobaczymy Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika.

 / Fot. X-news- Kiedy przeczytałem scenariusz, zrozumiałem, że mam do czynienia z czymś niezwykłym i mam to przekonanie w trakcie pracy - mówi Andrzej Seweryn, odtwórca roli Zdzisława Beksińskiego w filmie "Ostatnia rodzina". Zrealizowano już jedną trzecią zdjęć.

W syna malarza, Tomasza, wciela się Dawid Ogrodnik. Jak przyznaje, największy podziw wzbudził w nim poziom inteligencji rodziny Beksińskich oraz tematyka egzystencjalna, która miała stałe miejsce w ich codziennych rozmowach.

- Te straszne obrazy, które znamy, są obok lodówki, na drzwiach do toalety, one są wszędzie - zauważa Aleksandra Konieczna, odtwórczyni roli Zofii Beksińskiej. Mimo wszystko aktorka uważa, że film opowiada przede wszystkim o rodzinie, a o sztuce dopiero na drugim miejscu.

Reżyser filmu Jan P. Matuszyński zapowiada, że chce "odczernić fatum", jakie kojarzy się z rodziną Beksińskich. Przypomnijmy: Tomasz Beksiński, wpływowy dziennikarz muzyczny, autor polskich tłumaczeń m.in. odcinków "Latającego Cyrku Monty Pythona" oraz filmów z Jamesem Bondem, popełnił samobójstwo 24 grudnia 1999 roku. Jego ojciec, wybitny malarz, został zamordowany w swoim mieszkaniu w Warszawie w nocy z 21 na 22 lutego 2005 roku.
"Ostatnia rodzina" ma trafić na ekrany kin w 2016 r.

TVN24/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A tu Andrzej Seweryn i rezyser opowiadają o roli malarza Beksińskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.