Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15938 miejsce

Trybunał Konstytucyjny a Kosmoludki

Co wspólnego ma co pewien czas ukazujące się nad Polską UFO z Jarosławem Kaczyńskim oraz z Antonim Macierewiczem? Ma i to bardzo wiele, ponieważ UFO też nie ukazuje się nam codziennie, ale tylko podczas specjalnych jakichś okoliczności.

Najnowsza teoria naukowa i polityczna dowodzi, że ludzi można podzielić na lepszy i gorszy sort. Gdy dowiedziałem się, że istnieją co prawda cztery podstawowe grupy krwi A, B, AB i O, lecz istnieje tez dodatkowy podział na tych z Rh- oraz Rh+. Gdy jeszcze dowiedziałem się, że ci z grupą Rh- są pochodzenia kosmicznego, to zrozumiałem dlaczego teraz w Polsce do władzy doszła cywilizacja kosmiczna, a w naszym kraju rządzą Kosmoludki.

Kosmoludki nie wiedzą że nie można lądować we mgle ani na terenach objętych działaniami wojennymi. Im wolno wszystko i wszędzie! Wolno, bo ich cywilizacyjna wiedza, jest znacznie większa o ziemskiej cywilizacji. Oni wiedzą znacznie więcej ponieważ, to On nieznanymi w świecie kanałami przekazuje swą wiedzę Jemu. A On ze swoją załogą pragną służyć temu który im rozkazał tutaj zejść do lądowania. Co prawda dawno temu UFO wylądowało w Rzymie, chociaż początek stanowiło Betlejem, lecz obecnie to w Polsce najczęściej lądują i gościmy przedstawicieli watykańskiego Prawa Naturalnego.

Wiele osób nie wie, że zgodnie z Etykietą Flagową ekspozycja flag watykańskich z biało czerwoną flagą państwową Rzeczypospolitej, obowiązuje ekspozycja flagi państwowej Watykanu - jako równorzędnej dla flagi Rzeczypospolitej. Podczas ekspozycji tych flag w Polsce flaga Rzeczypospolitej eksponowana jest po lewej stronie flagi Watykanu, bo jest to flaga państwa przyjmującego watykańskiego gościa. To się musi koniecznie zmienić ponieważ Kosmoludki chcą doprowadzić do tego, aby prawo naturalne istot z Urokiem Fascynującej Osobowości, było ponad prawem IGC (Istot Gorszej Cywilizacji). To dlatego, jakiś tam ziemski sąd nie może decydować o prawach w kraju Kosmoludków.

Już w 1949 roku na Warszawskim Żoliborzu wylądowało UFO a z niego zostało wypartych dwóch Kosmoludków, lecz pierwszym z pojazdu wyskoczył Kosmoludek Jaro, i to on zostanie potem dowódcą wszystkich ziemskich Kosmoludków. Co prawda pierwsze UFO wylądowało już w 1948 roku, lecz wtenczas to „wyparto” tylko szefa kontrwywiadu wojskowego, oraz późniejszego Ministra Obrony Narodowych nie tylko rodowitych Kosmoludków. Po raz pierwszy na kosmicznym pochodzeniu tych lepszych z Rh- poznał się reżyser Jan Batory nazywając ich Jacek i Placek, i sfilmował historię tych "księżycowych postaci”.

Czy jest szansa aby Polska stała się znowu krajem cywilizacji ziemskiej, a nie rajem Kosmoludków. Jest! Wystarczy dobry krajowy przemysł farmaceutyczny oraz Ziemska Ochrona Zdrowia, która potrafi dokonać cudu przetaczając krew głównych Kosmoludkom, tak by dominował u nich gen większości Rh+.

Wydaje się to bardzo proste lecz czy większość ziemian z Rh+ doprowadzi do tego, że ten plusik zaszczepi się tym z lepszego, chociaż w będącego w mniejszości Rh-? Czy tym sposobem znowu zniknie UFO, czyli Urok Fascynujących Osobowości Kosmoludków.

Czy jednak ci z Rh+ oddadzą do przetoczenia swą krew i dokonają "transfuzji" tych z Rh-? Gdy tego dokonamy doprowadzimy do tego że powróci ziemskie, a nie naturalne prawo i sprawiedliwość.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polskie barwy to biel i czerwień.
Jedna obecnie, to już nie tylko UFO atakuje wszelkie czerwone kolory. Teraz to już to czerwone już nie tylko wyblakło, ale i zachwyca swoją bielą.
Tylko co to ma wspólnego z Polską której barwy, to jednak nie tylko biel ale i czerwień. Czerwień która była, jest i jednak będzie.

I wcześniej UFO zniknie niż ta sztandarowa czerwień wyblaknie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.