Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22783 miejsce

Trynkiewicz jest już wolnym człowiekiem. Na śniadanie zjadł pizzę

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakiej zbrodni dokonał i "nie zamierza tego relatywizować" – mówi adwokat Lewandowski. Trynkiewicz jest przerażony tym, co dzieje się wokół jego osoby i obawia się, że "zostanie zabity".

 / Fot. Foto CC, autor: Julo.Mariusz Trynkiewicz (rocznik 1962), czterokrotny morderca małych chłopców, po odsiadce kary 25 lat więzienia i bliskiego terminu wyjścia na wolność, urósł do rangi polskiego Osamy bin Ladena. Wokół niego wyrosła - jak to ktoś ujął - "wszechobecna groza". Nikt nie zauważył, że grozę sugerowali politycy opozycji, a wykreowały niedościgłe w tej specjalności media. Zawzięcie wałczyli o to, właśnie w mediach, opozycyjni politycy wyrzuceni oraz obecni jeszcze w partii Jarosława Kaczyńskiego.

Tuż przed wczorajszą oficjalną informacją, pełnomocnik Mariusza Trynkiewicza, adwokat Marcin Lewandowski, powiedział w programie "Kropka nad i" w TVN24, że jego klient prawdopodobnie jest już wolny. Ujawnił też m.in., z czego Trynkiewicz będzie utrzymywał się na wolności. Według Polskiego Radia, Mariusz Trynkiewicz - krótko przed godziną 21 - został wywieziony z więzienia w nieznane bliżej miejsce.

Jak dodał mecenas Marcin Lewandowski, Trynkiewicz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakiej zbrodni dokonał i "nie zamierza tego relatywizować". Według adwokata Lewandowskiego, Mariusz Trynkiewicz jest przerażony tym, co dzieje się wokół jego osoby. Martwi go to, że wychodzi na wolność i przepełnia go "głębokie uczucie strachu i przygnębienia". Jest w obawie, że "zostanie zabity".

Pełnomocnik Lewandowski odniósł się również, m.in. do informacji o rzeczach, które znaleziono w celi Trynkiewicza. Jak powiedział, rysunki znalezione w celi T. to rysunki jeszcze z czasów, kiedy przebywał w Strzelcach Opolskich - powiedział adwokat. A części kostne – jak podały media – to zęby Trynkiewicza.

Mecenas ujawnił także m.in., z czego Mariusz Trynkiewicz, zamierza utrzymywać się na wolności. Wiem, jak przyznał adwokat, że "zamierza się utrzymywać z malowania i tworzenia". Nie wiem, czy to będzie możliwe, nie wiem czy rynek będzie chciał kupić jego obrazy - powiedział w TVN24, pełnomocnik Marcin Lewandowski.

Mariusz Trynkiewicz, po odsiadce za kratami 25 lat, wyszedł na wolność. Opuścił Zakład Karny w Rzeszowie, we wtorek wieczorem, 11 lutego 2014 roku, w kolumnie sześciu aut policyjnych w nowym zimowym ubraniu z więziennego funduszu i z 5 tys. zł w portfelu. Pedofil-zabójca będzie miał za co żyć, przez kilka miesięcy, dzięki swojej matce. Kiedy on siedział w więziennej celi, pani Urszula odkładała grosz do grosza, wiedząc że kiedyś przydadzą się synowi – pisze Super Express.

- Wytropiliśmy Mariusza Trynkiewicza! Jest we Wrocławiu – podaje Super Express. Mimo filmowej akcji, mylenia tropów i policyjnych uników, dziennikarzom Super Expressu udało się wytropić "bestię". Na pierwszy posiłek morderca zamówił pizzę! Ok. godziny 3:00 pod budynek podjeżdża dostawca pizzy. Policjanci płacą około 75 zł i znikają w budynku. O 5:30 samochody wracają do Rzeszowa, ale wśród policjantów nie widać Mariusza Trynkiewicza. Został we Wrocławiu?

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dlaczego Adam P ?
Adam Pietruszka , zwyrodnialec [ podobno tak się nie mówi bo to człowiek] morderca ks Jerzego to dla dzisiejszych mediów zamierzchłe czasy. To się nie sprzedaje . Na " topie " jest Trynkiewicz w różnych konfiguracjach .Pedofil, morderca i bidula bojąca się linczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Mariusz T. to nie temat zastępczy. Jakoś nikt nie podnieca się tym, że Pułkownik Adam P., jeden z morderców ks. Jerzego Popiełuszki, skazany na 25 lat, od 1995 roku jest na wolności i otrzymuje blisko 4 tysiące emerytury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy wiadomo już w jaki sposób osiągnął pierwszy orgazm na wolności?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy już wiadomo czy oddał stolec ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

/Na śniadanie zjadł pizzę/

Co za rozczarowanie. Żeby choć jakiś krwisty befsztyk albo żywe robaki.
Obiad coś późno dziś...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.