Facebook Google+ Twitter

Trzecia rocznica pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich w Krakowie [Zdjęcia]

- Mamy potrzebę prawdy, w wielu sprawach, ale szczególnie potrzebę prawdy o tym, co wydarzyło się trzy lata temu - podkreślał w Krakowie Jarosław Kaczyński, podczas trzeciej rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Uroczystości zorganizowane przez środowiska prawicowe rozpoczęły się na Rynku Głównym. Jarosław Kaczyński otworzył wystawę o swoim zmarłym bracie. Fot. Piotr Drabik
Uroczystości zorganizowane przez środowiska prawicowe rozpoczęły się na Rynku Głównym. Jarosław Kaczyński otworzył wystawę o swoim zmarłym bracie. Fot. Piotr Drabik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Przestańcie już sami nakręcać te sprężynę nic innego w tym kraju się nie dzieje? ludzie napędzacie sami ten wehikuł PiSu jak by nie było fotorelacji komentarzy i artykułów to cała ta sprawa by się już dawno zakończyła śmiercią naturalną a tu tylko Jaro to a Jaro tamto i Antonio powiedział pokazał itp lepiej zajmijcie się dniem dzisiejszym i następnym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie nr 1 to ustawka ?
Nie bardzo rozumiem tych ludzi . Przyszli obchodzić 3 rocznicę śmierci Prezydenta i jego Małżonki czy wiecować na cześć Jarka zbawiciela ?
Po co to przemówienie po wyjściu z kościoła ? Boi się eksmisji z Wawelu ?
Jeśli był Wielki sam się wybroni bez agitacji brata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro Jarosław Kaczyński nie poznał prawdy przez trzy lata to może powinien już zejść z politycznego ringu skoro sam siebie z nokautował w tej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.04.2013 13:57

Zdjęcia świetne! A nr 1 z dzieckiem i plakietką "Jarosław love" oraz nr 10 ze smartfonem może pan spokojnie wysłać na jakiś konkurs.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uroczystość z obciachem w tle (niestety...).
Zbigniew Preisner zapowiedział, że jeśli organizatorzy nie przeproszą go przez megafony idąc z Wawelu na Rynek - sprawa trafi do sądu.
W czasie uroczystości wykorzystano bez uzyskania zgody kompozytora jego muzykę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.