Facebook Google+ Twitter

"Trzej muszkieterowie 3D" od 14 października w kinach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-18 14:12

"Trzej muszkieterowie 3D" w kinach od 14 października. Zapraszamy od obejrzenia trailera

Najnowsza odsłona ponadczasowego dzieła Aleksandra Dumasa w doborowej obsadzie: Orlando Bloom ("Piraci z Karaibów", "Władca Pierścieni"), Milla Jovovich ("Resident Evil", "Piąty Element"), Mads Mikkelsen ("Casiono Royale", "Starcie Tytanów") oraz nagrodzony Oscarem Christopher Waltz
("Bękarty Wojny"). Wszystko to w nowoczesnej technologii 3D!

 / Fot. materiały prasoweTrójka osławionych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis - zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D'Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christopher Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham (Orlando Bloom). Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, jest w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią.

Najnowsi "Trzej muszkieterowie 3D" są tym dla dzieła Aleksandra Dumas czym dla legend o piratach byli "Piraci z Karaibów" - ożywiają starą historię w ultra nowoczesny i wizjonerski sposób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.