Facebook Google+ Twitter

Trzej pancerni, bez psa

Wczoraj łukowska prokuratura przesłuchała trzech podejrzanych o kradzież czołgów z poligonu w Jagodnem pod Łukowem.

Cztery czołgi, skradzione z poligonu w Jagodnem kolo Łukowa zostały odnalezione przez policję. Trzy z nich stały już na jednym z lubelskich parkingów (nie chciano przyjąć ich na złom bez dokumentu potwierdzającego legalność nabycia), czwarty, odnaleziono pod Radzyniem Podlaskim, jeszcze na lawecie wynajętej firmy transportowej. Ten ostatni został już zwrócony jednostce wojskowej.

Dwóch już zatrzymanych podejrzanych, to mieszkańcy Lublina. Są to 25-letni Marcin K. i 35-letni Sylwester B. Trzeci podejrzany, wezwany dopiero wczoraj, Paweł P., pochodzi z Parczewa. Wszystkim policja przedstawiła zarzuty kradzieży. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni. Dwaj lublinianie muszą meldować się na policji, a Paweł P., dodatkowo, wpłacić poręczenie majątkowe. Równolegle, śledztwo prowadzi także Żandarmeria Wojskowa.
Żaden z podejrzanych nie przyznał się do winy. Policja łukowska określa tę sprawę, jako rozwojową, może więc znajdzie się czwarty "pancerny"?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PLUS za konsekwencję wrelacjonowaniu sprawy - patrz: link

Tytułem anegdoty trzeba powiedzieć, że Eugeniusz Kwiatkowski link związany z Łukowem, był też budowniczym Stalowej Woli, do której wieziono czołgi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

z podziękowaniem:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.