Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

207 miejsce

Trzej panowie w krainie wzniosłości

Tyle cudownych rzeczy dzieje się wokół, a ja siedzę jak niemowa i nie cieszę się na skalę osób i wydarzeń. Pan prezydent odwiedził Parczew. Było to wielkie wydarzenie, ponieważ w historii kraju jest jedynym prezydentem, który to uczynił.

Three wise men statue, Brazil / Fot. Patrick-brPrzed nim było tam tylko siedmiu królów polskich. Urósł przez to w moich oczach jeszcze bardziej, choć przecież i tak był niemały. Teraz jest już wielki. Jakiż on jest mądry historycznie i w ogóle, jaki dobry, jaki przedsiębiorczy i śmiały.

W kraju mamy tyle talentów. Pan Błaszczak na przykład dostrzegł w Brukseli czołgi, wozy pancerne, ludzi uzbrojonych w broń krótką, długą i średnią, co mnie zasmuciło, że ci Belgowie, jak oni tam żyją, przecież to czasy schyłku PRL-u, a u nas taki błogostan. Podziwiam pana ministra, że jest tak dalekowzroczny, przenikliwy i inteligentny. Przecież nie musi taki być, a jednak jest. Dobrze, że często występuje publicznie, bo ludzie starsi, mniej spostrzegawczy i o słabszym wzroku mogliby tego nie zauważyć.

Albo pan Warchoł, Wiceminister Sprawiedliwości, nazwijmy go krótko Warchołem, przemówił tak bardzo od serca na Kongresie Prawników Polskich, że wszyscy uczestnicy wyszli z sali, aby się wyszlochać na zewnątrz, ponieważ nikt wcześniej nie mówił do nich tak ciepło, serdecznie i szczerze. Warchoł potwierdził potem, że był bardzo stonowany, koncyliacyjny, wychodził naprzeciw, czarne owce są wszędzie, należy je eliminować, bezkarność rodzi pychę, arogancję, butę, a nie ma nic gorszego niż arogancja władzy. Nie dosłyszałem, czy mówiąc o eliminacji czarnych owiec wspomniał coś o rzeźni, ale chyba nie. To ładnie z jego strony. On jest taki subtelny.

Po wysłuchaniu wiadomości w TV zrobiło mi się słabo, chyba było za gorąco, tak nagle przyszły upały, a może zjadłem coś niewłaściwego, fakt, że poszedłem do łazienki i zwymiotowałem. To mi przyniosło ulgę, od razu poczułem się lepiej. Tak bardzo, że postanowiłem już nigdy nie przeklinać widząc krzywą mordę na zdjęciu lub na filmie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Marku sugerujesz , że etyka talmudyczna jest w zawodzie prawnika, od wieków popierana z mlekiem matki ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, przecież to etyka talmudyczna... Kasta już nawet Konstytucję zmieniła i suwerena innego znalazła. Czegóż jednak wymagać od takich prawników, którzy od dawna "pracują" w oparciu o nielegalną przecież ustawę zasadniczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież wiadomo co przez to rozumieją: "jak my wygramy to jest demokracja, jak oni wygrają to jest dyktatura".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza tym, najpierw należałoby zdefiniować, co KODziarze rozumieją pod pojęciem "demokracji". Bez tego - taka dyskusja, to bicie piany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sąd przyznał w ten sposób, że nie ma równości, o której wrzeszczą przecież demokraci. Przyznał więc rację monarchiście Braunowi. Do tego gdy uwzględni się kastowość samych sędziów, o której oznajmiają na lewo i prawo - mamy pełen obraz sytuacji. Śmiało można zatem lać wodę na młyn KODziarzom, że demokracji w Polsce nie ma. Tyle tylko, że dla wielu nie jest to powód do zmartwienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na procesie Brauna Sąd Najwyższy przyznał mu rację , jednocześnie przychylił się do słów byłego pana prezydenta uznając go za osobę nadzwyczajną. Tym samym, samo pomyślenie, że mogło być inaczej nosi znamiona przestępstwa i będzie karane .

Komentarz został ukrytyrozwiń

No bo jak można nadzwyczajnej kaście ludzi mówić takie rzeczy...


http://www.dailymotion.com/video/xvozfb_walesa-do-g-brauna-jak-moze-smiec-pytac-mnie-ktory-pokonal-komunizm-o-takie-rzeczy_news

Komentarz został ukrytyrozwiń

To proszę szanownego Pana wszystko "nic", wobec słów pana prezydenta Wałęsy, który swego czasu był łaskaw rzec: "pomyślenie jest największą zbrodnią wobec mnie".
Zwymiotować - ewentualnie można.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.