Facebook Google+ Twitter

Trzy ciała na Grochowie. Zagadka tajemniczej śmierci

W niedzielę wieczorem, w mieszkaniu przy ul. Grochowskiej w Warszawie, policjanci odnaleźli zwłoki trzech kobiet. Przyczyny śmierci są jak na razie nieznane.

 / Fot. KGP
Jak podała TVN Warszawa, zalany sufit i nieprzyjemny odór wydobywający się z jednego z mieszkań na Pradze Południe zaniepokoiły mieszkańców budynku. Kiedy na miejsce przyjechała Policja, drzwi były zamknięte, więc do akcji wkroczyła Straż Pożarna.

Gdy funkcjonariusze weszli do środka, zobaczyli zwłoki trzech kobiet. Ciała były zwęglone. Podejrzewa się, że mogły tam leżeć nawet kilka dni.

Jak na razie nie udało się ustalić, co było przyczyną śmierci i jak do tego doszło.
Ciała zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Policja nie chce udzielać szczegółowych informacji, lecz pewne jest to, że w zdarzeniu tym można wykluczyć udział osób trzecich.

Z relacji sąsiadów wynika, że lokatorki były dość skryte i nie utrzymywały kontaktów z mieszkańcami. Udało się jednak ustalić, iż w lokalu mieszkały tylko dwie kobiety, stąd przypuszczenie, że była tam matka z córką, lecz kim jest trzecia kobieta? To właśnie próbuje ustalić Policja. Przyczynę śmierci zaś ma potwierdzić opinia biegłego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.