Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26656 miejsce

Trzy dewiantki i Robert czyli film pt. "Trzy siostry T" w kinach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-16 15:11

Upośledzony 35-letni Robert wychowywany przez nadopiekuńczą matkę czy dorosły mężczyzna dotknięty przemocą fizyczną i psychiczną przez trzy morderczynie i dewiantki? "Trzy siostry T" Macieja Kowalewskiego wejdą do kin 26 października.

 / Fot. materiały prasowe26 października do kin wejdzie odważny film Macieja Kowalewskiego pt. „Trzy siostry T”. W rolach głównych wystąpią: Ewa Szykulska, Rafał Mohr, Małgorzata Rożniatowska i Bogusława Schubert-Massoc. Obok nich: Łukasz Simlat, Janusz Chabior i Izabela Kuna.

„Film „Trzy siostry T” to czarna komedia z elementami thrillera psychologicznego, powstała na podstawie sztuki teatralnej „Trzy siostrzyczki Trupki” Macieja Kowalewskiego, wystawianej z sukcesem w Teatrze na Woli w Warszawie. Inspiracją dla autora i reżysera były prawdziwe, tragiczne wydarzenia.Film opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko.

Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem. Ich dom odwiedza piękna fryzjerka Marianna, której młodość, niewinność i inność inspiruje Roberta do uwolnienia się z koszmaru, w którym żyje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.