Facebook Google+ Twitter

Trzy dni „Z fantastyką na Ty” w Lublinie i online

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" organizuje w dniach 14 - 16 listopada 2008 roku, kolejny już, IX Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki "FALKON" .

"FALKON" jest jedną z największych w kraju otwartych imprez kulturalnych adresowanych do miłośników fantastyki. Organizatorzy spodziewają się ponad 1300 uczestników, których liczba, za sprawą transmisji online dla użytkowników komputerów i telefonów komórkowych, ulegnie zapewne geometrycznemu powiększeniu .

Nauka, zabawa i integracja

To co wyróżnia "FALKON" od innych tego typu imprez jest to, że wszyscy jego uczestnicy, tworząc pełną kolorytu, jedynego rodzaju wspólnotę - uczą się, bawią i poszerzają swoje horyzonty. Wypełniony prelekcjami, dyskusjami, konkursami , turniejami, pokazami i innymi atrakcjami, liczący niemal 300 punktów programu konwent będzie realizowany nieprzerwanie zarówno w dzień jak i w nocy. Zdaniem Łukasza Laskowskiego, jednego z głównych organizatorów konwentu, celem FALKONU jest propagowanie i utrwalanie wśród młodzieży i dorosłych zainteresowań związanych z szeroko pojętą fantastyką, przez którą organizatorzy rozumieją przede wszystkim literaturę, film, sztukę oraz gry fantastyczne.

Goście specjalni

IX Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki "FALKON" będzie gościł znane postaci związane z fantastyką: czołowych twórców i tłumaczy literatury fantastycznej, przedstawicieli pism branżowych i krytyków oraz specjalistów z różnych dziedzin wiedzy. W trakcie tegorocznej edycji imprezy odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień dla nominowanych oraz dla laureata Nagrody im. Jerzego Żuławskiego.

W Lublinie i online w komputerach i telefonach komórkowych

Organizatorzy zapraszają do Lublina, przed ekrany komputerów pod adresem www.ittv.pl oraz przez wap.ittv.pl dla użytkowników telefonów komórkowych.
Więcej informacji oraz program konwentu dostępne są na stronach Falkon 2008

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.