Facebook Google+ Twitter

Trzy osoby zginęły. Nadal nieznana jest ich tożsamość

Lubuscy policjanci pod nadzorem sulęcińskiej Prokuratury wciąż ustalają okoliczności makabrycznego wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, na drodze wojewódzkiej nr 139, w pobliżu Gądkowa Wielkiego.

 / Fot. Archiwum KWP Gorzów Wlkp.St. sierż. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim zasłania się dobrem policyjnego i prokuratorskiego postępowania i do znanych już faktów dodaje jedynie, że dzisiaj przeprowadzona zostanie sekcja zwłok ofiar wypadku.

Czy nastąpi tak oczekiwany przełom w sprawie, nie wiadomo. Prawdą jest, że wszyscy zainteresowani tego oczekują.

 / Fot. Archiwum KWP Gorzów Wlkp.Przypomnijmy. Przed godziną 1.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie został poinformowany o rozbitym samochodzie znajdującym się na drodze prowadzącej do miejscowości Gądków Wielki.

Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili tę informację.

Renault megane zjechał z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.

 / Fot. Archiwum KWP Gorzów Wlkp.- Zaraz też policyjni specjaliści z KPP w Sulęcinie oraz KWP w Gorzowie Wielkopolskim, pod nadzorem prokuratora, przystąpili do oględzin miejsca zdarzenia - informował rzecznik prasowy KWP kom. Marcin Maludy.

Zebrane ślady posłużą w odtworzeniu przebiegu zdarzenia. Policjanci liczą też na obiecujące dla śledztwa informacje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.