Facebook Google+ Twitter

Trzy "perfekcyjne" dekady. W marcu "odlotowy koncert"

Od 1977 roku z drobną przerwą aż do dziś grają koncerty, na których pojawiają się tłumy fanów. Zespół Perfekt obchodzi trzydziestolecie istnienia. Z tej okazji "żywa legenda" polskiego rocka zagra 13 marca koncert w katowickim "Spodku".

Plakat promujący koncert / Fot. www.perfekt.art.pl13 marca 2010 zespół Perfekt odwiedzi "Spodek" z okazji trzydziestych urodzin istnienia zespołu. "Odlotowy koncert" - bo tak się nazywa, będzie trzyczęściowy: akustyczno-rockowo-symfoniczny. Pierwsza część koncertu to łagodniejsze utwory, akustyczne, które mają przywołać trochę wspomnień i skłonić do refleksji. Część rockowa to ostre łupnięcie, mocne gitarowe brzmienie i najlepsze utwory z całej kolekcji Perfektu. Na koniec zespół zagra wspólnie z orkiestrą symfoniczną. Będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie.

Przez zespół Perfekt przewinęło się wielu świetnych wokalistów, m.in. Barbara Trzetrzelewska czy Zbigniew Hołdys, który z Perfektem był związany od początku istnienia. Zespół powstał w 1977 roku i wtedy cieszył się największą popularnością aż do rozwiązania - 1983. To właśnie wtedy powstały największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia" - które zyskały miano klasyków.

W 1993 zespół reaktywował się, jednak bez lidera grupy i autora tekstów - Zbigniewa Hołdysa. Zastąpił go Grzegorz Markowski.

Obecny skład zespołu to: Grzegorz Markowski (wokal), Dariusz Kozakiewicz (gitara), Piotr Urbanek(gitara basowa), Jacek Krzaklewski (gitara), Piotr Szkudelski (instrumenty perkusyjne).

Koncert już 13 marca o godzinie 19.
Bilety do nabycia: BILETY: Spodek (kontener), salony Empik.

oraz w internecie:

www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.bileteria.pl
Ceny biletów od 70 do 175 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Warto zobaczyć i posłuchać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.