Facebook Google+ Twitter

Trzy polskie medale na mistrzostwach Europy w pływaniu w Szczecinie

Radosław Kawecki, Konrad Czerniak zostali mistrzami Europy na Mistrzostwach Europy w pływaniu na basenie 25 m w Szczecinie. Paweł Korzeniowski zdobył brązowy medal.

Na mistrzostwach Europy na basenie 25-metrowym w Szczecinie, mamy już dwóch mistrzów Europy. Złoto zdobyli Radosław Kawęcki na dystansie 200 m stylem grzbietowym i Konrad Czerniak na dystansie 50 m stylem dowolnym. Czerniak poprawił też dwukrotnie własny rekord Polski na tym dystansie.

Z koeli Paweł Korzeniowski zdobył brąz w pływaniu na dystansie 400 m stylem dowolnym. Pierwszy dzień mistrzostw Europy w pływaniu na basenie 25 m w Szczecinie oprócz tych sukcesów przyniósł też parę porażek, m.in. szczecińskich pływaków. Wygląda na to, ze starzy mistrzowie odchodzą w cień, a rodzią się nowi, młodzi mistrzowie.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Widzę, że z pośpiechu wdarło się kilka błędów w tekście: Z koeli (winno być: Z kolei) Paweł Korzeniowski zdobył brąz w pływaniu na dystansie 400 m stylem dowolnym. Pierwszy dzień mistrzostw Europy w pływaniu na basenie 25 m w Szczecinie oprócz tych sukcesów przyniósł też parę porażek, m.in. szczecińskich pływaków. Wygląda na to, ze (winno być: że) starzy mistrzowie odchodzą w cień, a rodzią (winno być: rodzą) się nowi, młodzi mistrzowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.