Facebook Google+ Twitter

"Trzy razy łóżko" - wygraj bilety do Teatru Rozrywki Lutnia

Już 24-go listopada w łódzkim Teatrze "Lutnia" będzie można zobaczyć komedię małżeńską "Trzy razy łóżko" z plejadą polskich gwiazd. W naszym konkursie możecie wygrać zaproszenia na tą sztukę.

Trzy razy łóżko - plakat / Fot. mat. organizatoraOn i Ona, mąż i żona w sypialni, trzy razy w łóżku, a wszystko pod jedną kołdrą... Aktorów, którzy występują na scenie nie trzeba nikomu przedstawiać. W sztuce występują zamiennie: Adrianna Biedrzyńska, Lucyna Malec, Ewa Ziętek; Piotr Cyrwus, Marek Siudym, Piotr Skarga; Anna Cieślak, Matylda Damięcka, Emilia Komarnicka; Mateusz Damięcki, Michał Lesień, Antoni Pawlicki. W niedzielne popołudnie 24-go listopada o godz. 16 w Teatrze Rozrywki wystąpią: Adrianna Biedrzyńska, Emilia Komarnicka, Marek Siudym, Mateusz Damięcki. Zapraszamy!

Bilety w cenie 70 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 10 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

UWAGA KONKURS!


Mamy dla Was do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Teatru "Lutnia" na te spektakl. Aby je wygrać, należy w komentarzu pod artykułem napisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda. Na zgłoszenia czekamy do środy (20 listopada) do godziny 23:59. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania zaproszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Zobaczyć Emilię Komarnicką z bliska? Na tą myśl uśmiech na mej twarzy się pojawił. Wygrać zaproszenie? Ach losie spraw, abym w niedzielę w Lutni się pojawił... Może Emilia oczko mi puści ze sceny? Rety! Nieba! Niech nikt nie zarzuca mi, że nie mam dziś weny! :) Marzenia każdy może mieć czy to urzędnik, poseł czy cieć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

OOOO BOŻE !!!!
Jakie ŁÓŻKO!!!
Trzeba powiadomić komisję do spraw ateizacji i profanacji, GP, GR HWDP i coś jeszcze protestujmy!!! Toż to obraza naszej dumy narodowej!!!! Dziady trza wystawiać!!!!
Czy to jest zbiórka aby na widowni protestować????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym otrzymać bilety do teatru "Lutnia" bo:
1. Bardzo lubię chodzić do teatru
2. Chciałbym poznać znanych aktorów spektaklu na żywo ,których dotychczas oglądałem w kinie czy telewizji
3. Nie miałem jeszcze okazji poznać wnętrza teatru Lutnia , sali i sceny oraz nagłośnienia
i pracowników teatru ;-)
----
Ostatnio idąc ulicą Piotrkowską szukałem budynku teatru Lutnia - idę sobie po numerach - widzę - budynek w remoncie - ale nie zrażając się - szukam dokładniej i po krótkim dochodzeniu znajduje ów Teatr ;-) który graniczy z pewną Uczelnią ;-)
Pora teraz wejść i poznać to co widziałem od zewnątrz ;-)
-------------------------
4. W spektaklu grają moi ulubieni aktorzy ..jacy ? a to moja słodka tajemnica ;-) ale zdradzę ją gdy otrzymam bilet ;-) ( niewinny szantażyk ;-) )

pozdrawiam ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

„- Panie Boże, czy mógłbyś sprawić żebym wygrała?

- Dobrze, ale wreszcie daj mi szanse, zagraj !!!"

Ok, daję szansę, zobaczymy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.