Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5231 miejsce

Trzy wydania erotyki - malarstwo, poezja, muzyka

Trzy wydania erotyki w jednym, tak można określić malarsko-poetycko-muzyczne wydarzenie wieczoru, które odbyło się w Klubie Artystycznym "Bakakaj" w Tychach w czwartek 12 lipca 2012 r.

Wystawa obrazów Jagody Kaczmarek w Klubie Artysycznym "Bakakaj" w Tychach. / Fot. Jerzy GranowskiTrzy wydania erotyki w jednym, tak można określić malarsko-poetycko-muzyczne wydarzenie wieczoru, które odbyło się w Klubie Artystycznym - "Bakakaj" w Tychach w czwartek 12 lipca 2012 r. W nastrojowej i pełnej uniesień atmosferze odbył się wernisaż malarstwaWystawa obrazów Jagody Kaczmarek w Klubie Artysycznym "Bakakaj" w Tychach. / Fot. Jerzy Granowski zawierciańskiej artystki Jagody Kaczmarek, która zaprezentowała suche pastele o tematyce kobiecej. Autorka tych wspaniałych prac powiedziała, że każdy obraz przedstawia stan ducha i wewnętrzne emocje, które kobiety przeżywają i doświadczają. "W swoich pracach staram się przedstawiać - mówi malarka Jagoda Kaczmarek - odczucia, emocje, nastroje, czyli stany, które drzemią w człowieku, ludzkie słabości, ale i namiętności, pasje…".
Wystawa obrazów Jagody Kaczmarek w Klubie Artysycznym "Bakakaj" w Tychach. / Fot. Maciej KaczmarekI rzeczywiście z obrazów emanuje jakaś nieokreślona energia na każdego z oglądających i to niezależnie od płci. Artystka wie, jak oddać ducha swoich dzieł, pełnych subtelnego erotyzmu i pełni wnętrza malowanych postaci.

Wieczór poetycki Izabeli Moniki Bill / Fot. Michał ŻukowskiPo wernisażu odbyła się druga część wieczoru - spotkanie poetyckie, promujące debiutancką książkę wrocławskiej poetki Izabeli Moniki Bill - "Seksapil duszy". Poetka jest współautorką dziewięciu almanachów. Członkini wielu grup i klubów literackich, m.in.: SAP w Warszawie i Jeleniogórskiego Klubu Literackiego. Jest także związana z legendarnym wrocławskim, "Kalamburem" jako asystentka Bogusława Litwińca.Wieczór poetycki Izabeli Moniki Bill / Fot. Michał Żukowski
W teatralnej scenerii uczestnicy tej uduchowionej imprezy mogli zapoznać się z erotyczną poezją w interpretacji nie tylko samej poetki, ale i jej przyjaciół: Agaty Cichy (poetka, nauczycielka, aktorka, szefowa grupy poetyckiej Orion), Krzysztofa Kazberuka (animator kultury, dziennikarz Radia Judo), Sławomira Żukowskiego (reżyser teatralny, satyryk, rysownik, publicysta) oraz Jerzego Granowskiego (poeta, grafik, dziennikarz). Autorka we wrześniu planuje wydać swoją drugą książkę „Kameleony” i z tej książki na zakończenie przybliżyła kilka wierszy. Eteryczna poezja Izabeli Moniki Bill wspaniale konweniowała z obrazami kobiet Jagody Kaczmarek, patrzących z ram obrazów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.