Facebook Google+ Twitter

Trzy wydania erotyki - malarstwo, poezja, muzyka

Trzy wydania erotyki w jednym, tak można określić malarsko-poetycko-muzyczne wydarzenie wieczoru, które odbyło się w Klubie Artystycznym "Bakakaj" w Tychach w czwartek 12 lipca 2012 r.Wieczór poetycki Izabeli Moniki Bill / Fot. Michał ŻukowskiPoetycko-plastyczny wieczór zamknięty został piękną klamrą wokalno-muzyczną w wykonaniu kompozytorki, autorki tekstów piosenek i gitarzystki Jadwigi Wyrwalec. Wokalistka mówi o sobie: "Moje piosenki są o życiu, moim życiu, dlatego też staram się, by były pogodne, ciepłe i radosne. Myślę wtedy, że wszystko jest w najlepszym porządku, a gdy słuchacze także w ten sposób czują moje przesłanie, cieszę się i daję z siebie jeszcze więcej".
Spotkanie miłośników nie tylko poezji mogło odbyć się dzięki kierownictwu Klubu Artystycznego "Bakakaj", które otwarte jest na wszelkiego rodzaju pomysły artystyczno-literackie i twórcze. Jadwiga Wyrwalec - kompozytorka, autorka tekstów i piosenkarka / Fot. Michał ŻukowskiGospodarze mówią, że poszukują równie szalonych i twórczych ludzi wśród klientów, jakimi jest załoga. A więc jeśli komuś roi się w głowie jakiś pomysł na imprezę kulturalną, muzyczną, wystawę czy coś zupełnie nowatorskiego, to współpraca jest mile widziana.
Należy tylko przyklasnąć takiej inicjatywie i rozwijać wspólne pomysły ku zadowoleniu wszystkich zainteresowanych, tym bardziej że czwartkowa impreza była udana i dobrze byłoby podobne organizować w przyszłości.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.