Facebook Google+ Twitter

Trzydniowy London Folk Festival już w lipcu

Jeśli lubisz nową, czasami jeszcze nieodkrytą muzykę folk, wybierz się na lipcowy London Folk Festival, trzydniową imprezę ze wspaniałą folkową muzyką na żywo.

Plakat London Folk Festival, fot. Materiały Festiwalu / Fot. London Folk FestivalLondon Folk Festival będzie miał miejsce od 18 do 21 lipca i oprócz fantastycznej folkowej muzyki nie zabraknie też innych wydarzeń kulturalnych, takich jak panele, dyskusje, debaty i dodatkowe performanse.

Na trzech scenach i podczas trzech dni imprezy wystąpią m.in. Ryan Keen Matthew, Chapman Laurence Folk, The Hummingbirds, czy Dunlop Frank. Może to nie są nazwy znane każdemu fanowi muzyki, ale celem tego wydarzenia jest promowanie niezależnych i nowych artystów tego stylu. W okresie 10 lat istnienia festiwalu, przez jego sceny przewinęli się m.in. Ed Sheeran, Paolo Nutini, James Morrison, The Dunwells, czy Amy Macdonald. I w większości przypadków to właśnie tutaj wyżej wymienieni artyści stawiali swoje pierwsze kroki.

Plakat folkowego festiwalu w Londynie, fot. London Folk Festival / Fot. London Folk FestiwalJeśli komuś nie uda się kupić biletów, zawsze ma szansę zalogować się na stronie festiwalu po bezpłatne wejściówki na wydarzenia panelowe i dyskusje o muzyce, w różnych jej aspektach. Można będzie również przynieść demo swojej muzyki, a eksperci przesłuchają je, ocenią i dadzą swoje wskazówki.

Info i bilety na www.thelondonfolkfest.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Bardzo fajny pomysł... i w sumie jest dużo racji w tym, co zostało napisane. Tylko czy jest pewność, że ta stacja radiowa sobie tego zwyczajnie nie oleje? Czy na pewno puszczaliby te płyty?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Svipp [+] :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.12.2007 16:13

Tokio Hotel? Porażka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zamiast TH wysyłać im płyty zespołów niezależnych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja bym im Muchy wysłał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można :) Ale Rammsteina pewnie mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy można wysłać im Rammstein? :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.