Facebook Google+ Twitter

Trzynastka komików w Comedy Central

Od 26 września w kanale Comedy Central można będzie oglądać premierowe występy młodych artystów stand-up'owych.

W ramach cyklu programów "Comedy Central Prezentuje", wkrótce zobaczymy laureatów tzw. "Otwartych mikrofonów". Cykl, który począwszy od 26 września 2010 r. można będzie obejrzeć na kanale Comedy Central, składać się będzie z sześciu premierowych, 30-minutowych odcinków. Zobaczymy trzynastu komików. Będą to: Cezary Jurkiewicz, Sebastian Rejent, Karol Kopiec, Krzysztof Unrug, Maciej Ziętara, Wojciech Glanc, Przemysław Pilarski, Mikołaj Książek, Sylwia Wróblewska, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciek Adamczyk i Waldek Nowak.

Premiera kolejnych odcinków: w każdą niedzielę o godz. 22:00, począwszy od 26 września. Powtórki w czwartki o godz. 00:50 i w piątki o godz. 01:45.

Cykl "Comedy Central Prezentuje" nie jest programem o charakterze konkursowym, zatem nie wyłoni zwycięzcy. Jednak nie wykluczone, że najlepsi komicy tego programu, za jakiś czas dołączą do kabaretowej czołówki. Występy z udziałem publiczności zarejestrowano 13 i 14 września w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie / Fot. Szczepan Sadurski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.