Facebook Google+ Twitter

Trzystukilometrowy rajd dwunastolatka spod Łodzi

Dwunastoletni Marcin z jednej ze wsi w powiecie piotrkowskim (województwo łódzkie) zniknął ostatniej nocy z domu, a wraz z nim dwuletni volkswagen passat. Chłopak umiał prowadzić samochód. Odnalazł się pod Białymstokiem.

Około trzystu kilometrów pokonał dwunastoletni Marcin M. mieszkający w jednej z wsi powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim. Jechał volkswagenem passatem swoich rodziców. W drogę spod Piotrkowa Trybunalskiego ruszył prawdopodobnie w nocy. Zatrzymany został pod Białymstokiem dzisiaj około godziny 10. Czy chłopak jechał sam i w jakich okolicznościach doszło do zatrzymania? Policja dzisiaj nie udzielała na ten temat żadnych informacji.

O zniknięciu syna i samochodu zawiadomił policję około godziny 6 jego ojciec, Krzysztof M. Wcześniej rozpytywał sąsiadów. – Przyszedł i powiedział, że obudził się, a tu nie ma Marcina i samochodu. Pytał, czy nie słyszeliśmy czegoś w nocy. Ale gdzie tam... – opowiada Anna Robak, sąsiadka chłopca. Policja przyjechała z psem, sprawdzali ślady – uzupełnia jej mąż Kazimierz.

Ta ucieczka czy wycieczka Marcina to dla Robaków kompletne zaskoczenie. – To jest normalny, grzeczny chłopiec. Kiedy czasem wpadła mu piłka do nas na podwórko, to zawsze przeprosił, zapytał, czy może sobie wziąć – zgodnie mówią małżonkowie. I potwierdzają, że Marcin potrafił kierować samochodem. Czy jednak był w stanie sam przejechać trzysta kilometrów? I po co jechał na północny wschód? Na te pytania na razie nie ma odpowiedzi. Powinny pojawić się jutro, kiedy policja poda okoliczności zatrzymania dwunastolatka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

no to się porobiło:) dobry neews

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezły numer

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zatrzymała go policja czy sam sie zatrzymał z pustym bakiem? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.