Facebook Google+ Twitter

TSA i Chemia już 16 lutego grają w Stodole!

W przyszły czwartek w warszawskiej Stodole na jednej scenie wystąpi TSA i zespół Chemia. Reaktywujące w 2001 roku działalność TSA systematycznie odzyskuje swoją pozycję sprzed lat, a formacja Chemia promuje swój nowy krążek "O2".

Koncertujące znowu w klasycznym składzie TSA (Marek Kapłon - perkusja, Stefan Machel - gitara, Janusz Niekrasz - bass, Andrzej Nowak - gitara, Marek Piekarczyk – śpiew) po ogromnym sukcesie albumu „Proceder” w 2004 roku nie spoczęło na laurach. Nieco później po raz pierwszy na kompaktach ukazały się legendarne już krążki – „TSA – czerwony”, „Rock’n’Roll”, „Spunk”, obie wersje „Heavy Metal World” oraz „1981” zawierające nagrania koncertowe z radiowych archiwów.

Setki koncertów w Polsce, występy w Cechach, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, utwór „List XX” na szczycie Rockowej Listy Programu Polskiego Radia, „Proceder” jako płyta roku, nominacje do Fryderyka 2005 i Paszportu Polityki, drugie miejsce w plebiscycie magazynu „Teraz Rock” – to tylko część dowodów świadczących o silnej pozycji zespołu TSA w czołówce polskiej sceny muzycznej.

Grupa Chemia supportująca TSA podczas lutowego koncertu będzie promowała album „O2” nagrany w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku. Kapela brała udział w kilku dużych wydarzeniach m.in. Lato ZET i DWÓJKI – Zielona Góra 2011, Seven Festival – Węgorzewo 2011, Hity na Czasie – Inowrocław 2011, Lato z Radiem 2011 – Mielno, Świeradów czy niemieckim Karrst Tootal 2011.

Cena biletu:
w przedsprzedaży do 2 lutego - 35 PLN
od 3 lutego - 42 PLN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.