Facebook Google+ Twitter

TSA w Krakowie

27 marca w krakowskim klubie Lochness wystąpił polski legendarny zespół metalowy TSA.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Paweł Suski
Fot. Paweł Suski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

rikhhmosbtb
  • rikhhmosbtb
  • 14.07.2011 17:18

KWYD7J <a href="http://ssrkyayvqurt.com/">ssrkyayvqurt</a>, [url=http://csizvqhredcl.com/]csizvqhredcl[/url], [link=http://olozkeeslqii.com/]olozkeeslqii[/link], http://qbonrzouxbqe.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Święta to okres ochronny dla ignorantów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie komentuję nieprzekonywalnych.Może się Pan wyżywać dowoli.Jak Pan lubi? Nic na to nie poradzę.Nawet święta pana nie przekonują.Proszę toczyć wojenkę ale z samym sobą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem doświadczonym dziennikarzem. Dokopałem mu jak Pan to określił, być może dzięki temu zacznie szanować czytelnika. Pan jego niedbalstwo ocenił na 5 zachęcając tym samym do dalszego postępowania w taki sam sposób, jednocześnie lekceważąc jak już pisałem autorów wkładających serce w to co robią.
"Pan też i nie moją rolą jest to oceniać.." ależ wystawił Pan ocenę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tylko powtórzę czy Pan doświadczony dziennikarz mu pomógł? Bo ja mu pomogłem chociaż niewiele.Niestety przykro mi ale nie jestem wszystkowiedzący i nie próbuję się za takiego uważać.Nie śmiałbym oceniać czy mu się nie chciało czy po prostu nie umiał.Ja zrobiłem co uważałem za stosowne.Pan też i nie moją rolą jest to oceniać..

Komentarz został ukrytyrozwiń

"ale uważam ,że debiutant może nie umieć"
Poprawił więc umie, skoro umie to znaczy że mnie jako czytelnika, mówiąc kolokwialnie olał. Ja nie umiem pisać powieści więc tego nie robię a jeśli bym się za to zabierał na pewno przygotował bym się na krytykę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że poprawiono zdjęcia więc wyjaśnię jak autor traktuje czytelnika. Część zdjęć ustawionych była poziomo czyli koledze Pawłowi nie chciało się wykonać tak prostej czynności jak obrócenie o 90 stopni fotki, przecież czytelnik może zrobić to samo swoją głową.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawalił moderator,a nie wiem czy zwrócił Pan uwagę na to,że jest to debiut fotograficzny.Uwagi tak jak napisałem przesłałem pocztą wewnętrzną.Nie jest moją pasją 'kopać" debiutantów publicznie.Szanuję Czytelników ,ale uważam ,że debiutant może nie umieć, a doświadczony dziennikarz czy redaktor powinien mu pomóc,bo krytyką można szybko zniechęcić ,nie leży to w mojej naturze.Wolę pomóc a nie krytykować.No cóż mnie tak wychowali Rodzice,Redaktorzy,Fotoreporterzy i starsi Dziennikarze-Jednym słowem mistrzowie których ceniłem i cenię.Lepiej pomóc niż spostponować.Inna szkoła inne wychowanie i inne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.Widocznie jestem mastodontem.Wywołany przez Pana pozdrawiąm świątecznie .I w święta chociaż powinny zaniknąć spory ,waśnie i kłótnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor niech przestanie brać albo zacznie szanować czytelników, swoją drogą redakcja chyba czegoś takiego nie powinna przepuścić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Lesławie jaki jest sens stawiania przez pana ocen skoro za coś takiego stawia Pan 5? Nie szanuje Pan osób które naprawdę wkładają wysiłek w przygotowanie materiału. Dalej mnie Pan utwierdza w przekonaniu że jest Pan żałosny w swojej śmiesznej akcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.