Facebook Google+ Twitter

TT Warsaw. XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne już we wrześniu

22 - 24 września na terenie warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego przy ul. Marsa 56, ruszy TT Warsaw, XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne.

Logo TT Warsaw / Fot. Fot. Henryk CzechowskiZnany jest już program targów. Pierwszy dzień przeznaczony jest przedstawicielom branży turystycznej. Obok spotkań branżystów odbędą się liczne specjalistyczne konferencje dla wystawców i branży turystycznej oraz okołoturystycznej, czyli świadczącej usługi dla turystyki.
Targi poświęcone są między innymi: prezentacji usług turystycznych z różnych stron świata i Polski, wydawnictw o tematyce turystycznej, towarzystw ubezpieczeniowych, prezentacji poszczególnych regionów Polski, Europy, Azji, Afryki, ofert polskich i zagranicznych touroperatorów, firm transportowych itp. W tym roku krajem partnerskim jest Maroko.
Wśród planowanych konferencji szczególnie warto wziąć udział w spotkaniach na temat: czy i dlaczego warto korzystać z profesjonalnych dostawców usług związanych z organizacją podróży służbowych, skuteczne techniki sprzedaży w branży turystycznej, modele prezentacji handlowej według 5 kroków w procesie negocjacji.
Drugi i trzeci dzień będzie ogólnie dostępny dla wszystkich zwiedzających. Z ciekawych konferencji polecają organizatorzy: certyfikowane warsztaty dla touroperatorów i biur podróży, spotkania tematyczne z podróżnikami - praktyczne informacje, najciekawsze przygody, pokazy przeźroczy.
Corocznym organizatorem tej imprezy jest warszawska firma „Międzynarodowe Targi Polska”. Poprzednim miejscem targów był Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przy pl. Defilad. Już kolejny raz targi odbywają się w nowej siedzibie przy ul. Marsa w Warszawskiej Dzielnicy Gocławek.
Dojazd: PKP do stacji Warszawa - Gocławek, komunikacją miejska z pod dworca PKP Warszawa – Centralna, Warszawa - Wschodnia. Własnym samochodem z Centrum Stolicy nowoczesną obwodnicą około 20 minut. W drugim i trzecim dniu z pod Pałacu Kultury będzie kursował specjalny targowy autobus.
Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I znowu poprawiaczen - cenzorzy zmienili tytuł. Widać , że nie umieją czytać po polsku. Wuraźnie jest napisane , że Maroko. Ale ta osoba dopisała bez zastanowienia Egipt. Redakcjo zastanów się co robicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.