Facebook Google+ Twitter

Tu-154 miał lądować w Moskwie i przeczekać tam mgłę?

Tu-154M miał lądować na lotnisku zapasowym w Moskwie i tam przeczekać mgłę - twierdzą informatorzy "Gazety Wyborczej" z kręgów dyplomatycznych. Nie potwierdzają tego zapisy z czarnych skrzynek tupolewa.

 / Fot. Domena publicznaInformatorzy gazety mówią, że kilkanaście minut przed katastrofą ustalone było, że rządowy samolot z prezydentem na pokładzie poleci do Moskwy. Nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się nie stało.

Wiadomo, że nie wchodził w grę transport samochodowy z lotniska zapasowego w Moskwie, które jest oddalone o 400 km od Smoleńska. Przewidziano, że samolot przeczeka mgłę w Moskwie i powróci na lotnisko Siewiernyj.

Informator "Wyborczej" mówi, że o możliwym lądowaniu prezydenta w Moskwie lub Mińsku poinformował z płyty lotniska ambasady RP w tych miastach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

tomekger3-real
  • tomekger3-real
  • 28.01.2011 14:55

f akty sa takie że nasi chłopcy nie lądowali ,tylko robili próbne podejście to tak jak kierowca we mgle widzac otwarte szlabany ostrożnie podjeżdża do przejazdu .NIE JEGO WINA ŻE SZLABAN STOI NA SRODKU TOROWISKA!!!! rosjanie podali złą odleglość od pasa ,na tej odleglości dana wysokosć pokazywana byla by już po wyjściu z nad jaru niestety zostali wprowadzeni w błąd . NIE WIDZE WINY TYCH LUDZI

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, nieeeeeeeeee.................eee, do 1 kwietnia jeszcze ok. 3 miesięcy a tutaj już wrażenie "primaaprilisowego" komunikatu:
"Informator "Wyborczej" mówi, że o możliwym lądowaniu prezydenta w Moskwie lub Mińsku poinformował z płyty lotniska ambasady RP w tych miastach."
Więc poinformowane ambasady RP w tych miastach nie rozbiły się, tylko nie poinformowany pilot z pasażerami na pokładzie samolotu, który nie dosłyszał informacji dla ambasad RP i niefortunnie "wylądował", bo przez mgłę nie widział tych miast?
Ogromna tragedia, jaka wydarzyła się 10 kwietnia 2010r. w dociekaniach coraz bardziej pozostawia wrażenie snucia powieści o wątku z kategorii science fiction.
Inteligencja emocjonalna wielu komentatorów tragedii smoleńskiej chyba już też uległa katastrofie od mgły informacji jeszcze nie "rozjaśnionych".

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa kop
  • ewa kop
  • 27.01.2011 22:38

PONOĆ MIAŁ LĄDOWAĆ NA PLACU CZERWONYM .

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa kop
  • ewa kop
  • 27.01.2011 22:35

TAK MIAŁ LĄDOWAĆ NA PLACU CZERWONYM ALBO NA KREMLU ALE JESZCZE TEGO NIE USTALILI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naczelna Prokuratura Wojskowa chce wypożyczyć od Rosjan oryginały rejestratorów. Chcą przebadać je pod kątem ewentualnej ingerencji w ich zapis. A kilka miesięcy temu potwierdzali w Rosji autentyczność nagrań i odczytanych przez Rosjan stenogramów. Czyżby coś się zmieniło? Zapisy te mają różne wersje to wiadomo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z drugiej strony nie ma nic, co w stu proc. potwierdziłyby zapisy czarnych skrzynek, no może poza tym kto była w kabinie i kogo tam być nie powinno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy piloci o tym w ogóle wiedzieli? Jeśli tak, zachodzi duże prawdopodobieństwo, że Rosjanie sfałszowali zawartość czarnych skrzynek, łącznie z supertajną polską, którą mogli na części pierwsze rozłożyć w trakcie sławetnego remontu w zakłądach przyjaciela Władimira Władimirowicza P.

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr skowronek
  • piotr skowronek
  • 27.01.2011 20:42

powiem tak to wszystko jest dziwne i nie jasne dla tego to tzeba szybko wyjasnic

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgosiu podziwiam Twoją wytrwałość. A komentarz z 17,35 jest super, adekwatny do rzeczywistości, tylko niektórzy starają się tego nie rozumieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe co to za "nformatorzy "Gazety Wyborczej" z kręgów dyplomatycznych" :/
Bo ambasador RP w Moskwie jest jeden (J.Bahr) i twierdzi co innego.
Pisałem o tym link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.