Facebook Google+ Twitter

Tuning Party w Pruszczu Gdańskim

W sobotę 23 września w Pruszczu Gdańskim na terenie Giełdy Samochodowej odbyło się Tuning Party. Impreza zorganizowana przez Focus Klub Polska, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego oraz autonews.pl.

fot. Focus Klub Polska Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji takich jak: zawody ¼ mili, w których mogli wziąć udział wszyscy chętni, zawody sprawnościowe, pokazy pierwszej pomocy oraz wybór samochodu zlotu.

Podczas pikniku odbył się również konkurs na Mistera Pikniku. Za sponsoring imprezy odpowiedzialna była firma Valvoline – również sponor Focus Klub Polska. Patronat medialny nad imprezą objęli: motobiznes, GT i Auto Tuning Świat. Pogoda sprzyjała zarówno zawodnikom, jak i osobom, które przyszły oglądać samochody oraz zmagania w różnych konkurencjach. Wkrótce pojawi się więcej zdjęć do fotorelacji...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ależ ja nie mam do Ciebie pretensji! Źle mnie zrozumiałeś. Masz rację - tak się pisze. Ja tylko głośno zastanawiałem się, jak to ewentualnie w przyszłości zmienić. Czasami czepiam się błędów, ale tu nie popelniłeś błędu. Chciałem po prostu przedyskutować z chętnymi (ale nie było) propozycję, np. *tiuning*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakie to ma znaczenie jak to napisałem? Ogólnie tuning zostało przyjęte przez rózne gazety, strony www, programy tv i w takiej formie jest używane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Weźmy inne podobne wyrazy polskie - biust i debiut. W oryginale nie mają *i*, ale jest czytane (jako jot), zatem po polsku pewnie powinno być tiuning...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trza by się zastanowić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co w związku z tym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po polsku byłoby raczej *tuning* [tunink] czy *tiuning* [tjunink]? Wszak nie *tuning* [tjunink]...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.