Facebook Google+ Twitter

Tuning Show czas zacząć!

W najbliższy weekend 7-8 maja 2011 r. w Krakowie odbędzie się 9. Tuning Show. Jest to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji!

"Zwykłe auta mają wszyscy - spotkaj niespotykane" to hasło przewodnie tegorocznego Tuning Show


 / Fot. Łukasz MicNajwiększe samochodowe Show w południowej Polsce obfituje w same atrakcje. Podczas targów zaprezentowana zostanie setka najlepiej stuningowanych i starannie wyselekcjonowanych samochodów z Polski, Czech oraz Węgier.

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Custom Salon. Będzie można zobaczyć samochody w stylu Hot Rod, Muscle Car oraz Customowe motocykle. Wszystkie pojazdy w amerykańskiej strefie charakteryzują się dużą ilością chromu, niepowtarzalną grafiką na elementach nadwozia i, co najważniejsze, niewiarygodnie mocnymi silnikami. Klasyczny Customizing to pojazdy, które zapewne każdy fan motoryzacji doskonale zna, takie jak: Chevrolet Camaro, Dodge Charger czy kultowy wręcz Ford Mustang. Nie może zabraknąć również legendarnego Harleya Davidsona. Trend ten wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W Europie nie jest tak popularny, jednak jak zapewniają organizatorzy i nasi polscy Customizerzy mają na swoim koncie wiele ciekawych projektów, obok których nie można przejść obojętnie.

 / Fot. Łukasz MicMistrzowie kontrolowanego poślizgu, czyli drift. Podczas targów zaprezentuje się czołówka polskiej sceny driftowej, czyli zawodnicy temu "D1KRK" Po wielu miesiącach spędzonych w garażach czy firmach tuningowych pojawią się BMW i Nissany z turbodoładowanymi sportowymi silnikami. Efekty modyfikacji pod kątem nowych wymagań będzie można oglądać na żywo.

 / Fot. Łukasz MicKolejną atrakcją będą pokazy ewolucji motocyklowych "Stunt Show" przygotowany przez grupę motocyklistów z teamu "Ostra Jazda". Nie może zabraknąć czegoś dla fanów Car Audio. Zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup, podczas których wyłoniony zostanie najgłośniejszy samochód targów. Ponadto przewidziano widowiskowe konkurencje, takie jak: najniższy samochód, dojazd do przeszkody, najliczniejszy zespół w samochodzie oraz tuning bez tajemnic, czyli zawody Wojna Północ - Południe.

Organizator:
Targi w Krakowie
ul. Centralna 41A
7-8 maja 2011 r. w godz. 10-18

Ceny biletów:
30 zł normalny (dwudniowy z możliwością wchodzenia i wychodzenia z terenów targowych)
20 zł normalny jednodniowy
10 zł ulgowy jednodniowy (dzieci do lat 15)
Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny

Źródło: materiały prasowe Organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Oczywiście, że zrobię relację. A czy dobrą się okaże ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapowiada się ciekawa impreza. Mam nadzieję, że zrobisz z niej relację, tak samo dobrą jak ta zapowiedź. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybieram się w sobotę, mam wolne miejsca w samochodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.