Facebook Google+ Twitter

Turbodoładowany Palikot, iiiii surfujący Siwiec

"Muszę być chamem" - powiedział kiedyś Janusz Palikot, a obecnie to jego chamstwo zostało turbodoładowane przed dwóch (na razie) tenorów Aleksandra Kwaśniewskiego i Marka Siwca. Proletariusze Kapitału czerwonego i czarnego łączą się. Po co?

Janusz Palikot w "Faktach po Faktach" mówił, że Aleksander Kwaśniewski "Dodaje coś takiego, że wszystko staje się większe. Takie turbodoładowanie". Takie turbodoładowanie to jak zasada dźwigni Archimedesa, więc Palikot dostał dostatecznie długą dźwignię Aleksandra Kwaśniewskiego, ma punkt podparcia w postaci swojego Ruchu, i zamierza poruszyć SLD.


Tymczasem projekt Europa Plus posiada trzech członków, a są nimi; turbodoładowany Palikot jako ten, który musi (aż boję się napisać jest) chamem, Aleksander Kwaśniewski, jako to spoiwo, które na razie nie ma co sklejać, oraz surfujący na nowej dla niego fali Marek Siwiec. Na razie dwóch z tych trzech muszkieterów, to polscy klauni rozśmieszający elektorat. Marek Siwiec, który na razie nic jeszcze nie stworzył, a już grozi swym paluszkiem i ustawia, Millera oraz poucza SLD, które już jednak opuścił. Do klaunów dopisuje się natychmiast niejaki Rozenek, który twierdzi, że ten nowy projekt Europa Plus, tak szybko wystartował, że nie jest to już nawet pociąg, lecz TGV. TGV wystartowało tak szybko, że na razie przypomina jednak zwykłą ciuchcię, gdzie paliwo dosypują Siwiec i Palikot, a rolę maszynisty parowozowego przyjmuje na siebie Aleksander Kwaśniewski.


Dziwne by to było TGV, którego twórcą paliwa jest "wągier" (inaczej cysticerkus), i pędzi tuz po starcie po torach, których jeszcze nie ma, a już za chwile chce decydować o przyszłości Polski. Czy to turbodoładowanie jest tak olbrzymie, że Europa Plus jest do tego zdolna? Kto nam może powiedzieć, że Marek Siwiec i Janusz Palikot nie potrafią surfować stojąc na desce, lecz co będzie jak fala okaże się mniejsza i na tej desce się wyłożą? Czy wtenczas dalej będą twierdzili, że leżąc na tej desce uprawiają jednak bodyboard? Myślę, że słusznie Leszek Miller, jak i SLD, nie chcą nawet myśleć o tym, aby przyłączyć się do tego Ruchu Palikotowo-Siwcowej Europy.


To ja tak myślę, lecz ciekawe, co myślą inni wyborcy i sympatycy lewicy? Czy nie zdaje się im, że to TGV wystartowało tak szybko i nie zdążyło zabrać nawet kompletu pasażerów?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Panie Romanie!
Wczoraj w "Faktach po Faktach", nasz największy celebryta Kalisz, bardzo starał się przekonać, że ta "Lista Kwaśniewskiego", to jest tylko taki bezpartyjny zestaw osób (w domyśle najlepszych fachowców) i nie ma nic wspólnego z partią. A przecież Ruch Palikota to kiedyś też był tylko ruch społeczny. Nie ma, bo nie może być listy bezpartyjnej, bo każdą taka listę układa polityk dobierając innych polityków o tym samym sposobie myślenia. A to już jest jakaś partia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie!
Wahadło ma to do siebie, że przechyla się raz w jedną, raz w drugą stronę. Na razie Europa Plus obok trzech założycieli umieszcza już na tej liście Annę Grodzką, Roberta Biedronia, Roberta Kwiatkowskiego i jakoś następnych chętnych nie widać, chociaż Rozenek zapowiada "spory zestaw polityków z SLD".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju!
40 tysięcy? Tylko? 40 tysięcy to tylko podstawa tego co poseł otrzymuje. A wszelkiego rodzaju ulgi to się nie liczą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja sądzę że jakieś trzy procent !

Komentarz został ukrytyrozwiń

49 % Panie Kowalewski. wyczytane na wiki !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie do komentatorów, ilu wyborców daje mandat na rządzenie krajem co się zwie Polska ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

He he he , panie koźmiński .....w prawo zwrot i do tyłu marsz .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli ktoś w tych harcach starych wyjadaczy widzi coś innego, niż walkę o koryto w UE, to albo jest naiwny, albo niech idzie do okulisty na usunięcie zaćmy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju!
W tej spółce odrzuconych każdy z nich ma nadzieję na intratne stanowisku w PE. Wszyscy się nagle jakoś zmienili i tak Aleksander Kwaśniewski nareszcie się określił i wskazał kogo popiera jednocześnie licząc na stanowisko kierownicze w PE, Janusz Palikot nagle skręcił na lewo (tak szybko że mu w kostce strzeliło) i już chce do frakcji Europejskich Socjalistów PES, Marek Siwiec chce do Europy dodać jeszcze Plus po to aby to jego wybrali, itd. Może paru i wprowadzą tylko po co? Aby zasilili konserwę w PE?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu!
Wystarczy ten program przeczytać! Jest na stronie SLD. To Miller (a nie prezydent Kwaśniewski) wprowadził Polskę do lewicowej, bezbożnej Europy, chociaż prezydent tak bardzo chciał chociaż potrzymać ten sztandar, że wybrał się tam również.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.