Turcja. Kolejny gol Adriana Mierzejewskiego [wideo]

Znajdujący się ostatnio w wybornej formie Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Trabzonsporu w Pucharze Turcji. Tym razem pokonał bramkarza Eskisehirsporu.

Adrian Mierzejewski / Fot. Władimir Majorow/WikipediaZespół Trabzonsporu pokonał u siebie Eskisehirspor 2:0. Drugą bramkę tego spotkania strzelił Adrian Mierzejewski. Polak na listę strzelców wpisał się w 14. minucie tego spotkania. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Halil Altintop - informuje futbolnews.pl

Dla Mierzejewskiego był to już piąty gol strzelony w obecnym sezonie. Polak na boisku przebywał do 78. minuty. Wśród rezerwowych Eskisehirsporu cały mecz spędził wypożyczony z Wisły Kraków Patryk Małecki. Zawodnik nie ukrywa, że zimą będzie chciał ponownie wrócić na Reymonta.

Trabzonspor Trabzon - Eskişehirspor Eskişehir 2:0 (2:0)
Bramki: Altintop 9, Mierzejewski 14