Facebook Google+ Twitter

Turniej Clarena Business Cup 2012

Najbliższy weekend to świetna okazja, aby wraz z Clareną i wrocławskim Olimpijskim Clubem Sportowym pożegnać lato sportowym akcentem.

Od 28 do 30 września Olimpijski Club Sportowy zaprasza na turniej tenisowy, kończący sezon letni 2012. Sponsorem Tytularnym turnieju jest wrocławska firma Clarena – jeden z największych w Polsce producentów kosmetyków profesjonalnych. Pula nagród w wydarzeniu wynosi 17 tys. złotych. Za pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii organizatorzy przewidzieli cenne nagrody rzeczowe. Do wygrania są m.in. ekskluzywne, innowacyjne kosmetyki marki Clarena dostępne i cenione w 19 krajach Europy. Clarena wraz z kadrą sportową Olimpijskiego Clubu zachęca wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu i uczestnictwa w rozgrywkach. Impreza odbędzie się na kortach tenisowych klubu mieszczących się na Stadionie Olimpijskim (Al. Paderewskiego 35) i będzie okazją nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych, ale także do sportowego współzawodnictwa i świetnej zabawy. Clarena Bussines Cup 2012 to 3 dni rozgrywek w następujących konkurencjach:

 gra pojedyncza kobiet
 gra pojedyncza mężczyzn (kategorie: do 40 lat, 40-55 lat, +55 lat)
 gra podwójna kobiet i mężczyzn
 turniej pocieszenia dla uczestników którzy odpadną w I i II rundzie turnieju głównego.

Turniej rozpocznie się w piątek (28.09.) o godzinie 14.00 grą pojedynczą mężczyzn i potrwa do 18.30. W sobotę i niedzielę(29-30.09.) rozgrywki rozpoczną się już o 9.00. Do udziału w konkurencjach organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którzy nie są klasyfikowani na listach PZT i nie posiadają licencji zawodniczej od minimum 10 lat. Sędzią głównym turnieju jest Jacek Merwart. Po rozgrywkach dla wszystkich uczestników przewidziana jest impreza „Zakończenie Sezonu”. Tych, którzy nie zdecydują się na wystartowanie w konkurencji zapraszamy na trybuny i zachęcamy do dopingowania zawodników Clarena Bussines Cup 2012.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.