Facebook Google+ Twitter

Turniej deblowy kobiet BABA CUP 2010

W miniony weekend w Warszawie zakończył się turniej deblowy tenisa ziemnego BABA Cup 2010. Panie zjechały się z całej Polski, aby zagrać w tenisa, zdobyć atrakcyjne nagrody, ale też spotkać się i porozmawiać.

 / Fot. organizatorBaBa Cup to turniej dla kobiet amatorek tj. nigdy nie grających zawodowo w tenisaRadość po udanym zagraniu / Fot. organizator ziemnego. Turniej odbywa się od roku 2003. Obecnie jest on podzielony jest na dwie kategorie: minus 100 - para, która w sumie ma poniżej 100 lat oraz plus 100 - para, która w sumie ma powyżej 100 lat. W turnieju biorą udział m.in. Urszula Dudziak czy Alicja Resich.

Pomysłodawczyni i organizatorka Turnieju Pani Barbara Kowalska tak mówi o uczestniczkach: „Jest to turniej kobiet amatorek tzn. nigdy nie grających zawodowo w tenisa. Są to Panie, które tę dyscyplinę pokochały z różnych powodów i okoliczności. A teraz z tego faktu czerpią ogromną satysfakcję”.

Jak było w tym roku?

„Było oczywiście granie na korcie o puchary i super nagrody. Było losowanie nagród - pobyty w SPA, wycieczki za granicę, weekendy w zamku (wynik jest ważny, ale nie najważniejszy) Zwyciężczyniami tegorocznej edycji BABA Cup są w kategorii: plus100 -Małgorzata Myszkowska i Ewa Karwowska z Warszawy. W kategorii:- 100- Izabela Gilewicz i Małgorzata Grzybek z Poznania”. Gratulujemy!

Co działo się na wieczorku dla BAB?

„Na wieczorku BABA Cup były wspomnienia - na projektorze zdjęcia z poprzednich otwarć, Wieczorek BAB / Fot. organizatorzamknięć i BABskich wieczorów. Były miłe słowa dla koleżanek, którym siła BABA cup dała powrót do zdrowia, była energia dla tych, które z rożnych powodów nie mogły przyjechać i była zaduma o tych, którzy odeszli od nas, a nam bardzo pomagali. No i jak zawsze szalone , Zwyciężczynie BABA Cup 2010 / Fot. organizatorenergetyczne tańce, nie do białego rana, no bo granie od rana” - śmieje sie się Pani Barbara.

„Baba Cup to nie tylko rywalizacja i wygrane. BABA Cup staje się zjawiskiem energetycznych, radosnych kobiet, dla których ten turniej jest obowiązkowym wydarzeniem w każdego roku. Jest to okazja do spotkań, rozegrania meczów oraz zintegrowania miast pod hasłem - „Nam nie potrzebne parytety na BABie rządzą kobiety”. Na koniec z dumą Pani Barbara poleca kino na obcasach w Multikinie 7 grudnia. Pojawią się slajdy z udziałem BAB warszawskich i podstawą gry.

Na kortach widzimy się za rok!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.