Facebook Google+ Twitter

Turniej Eliminacyjny - I Turniej o puchar Lwa Lechistanu 2011

W ubiegły weekend (19-20 listopada) odbył się Turniej Eliminacyjny z cyklu I Turnieju o puchar Lwa Lechistanu 2011 dla rocznika 1999.

Turniej Eliminacyjny - I Turniej o puchar Lwa Lechistanu 2011 / Fot. K. TrzeciakowskiW ubiegły weekend (19-20 listopada) odbył się Turniej Eliminacyjny z cyklu I Turnieju o puchar Lwa Lechistanu 2011 dla rocznika 1999. W rozgrywkach brało udział szesnaście zespołów z Warszawy i okolic. Trzy najlepsze uzyskały kwalifikacje do turnieju finałowego, który odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę (26-27 listopada). W finałach wezmą udział ekipy z całej Polski.

Turniej o puchar Lwa Lechistanu rozgrywany jest w nowoczesnej hali sportowej w Wilanowie przy ulicy Wiertniczej 26. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Delta Warszawa wraz z Dzielnicą Wilanów m.st. Warszawy. Honorowy patronat nad akcją objął Burmistrz Dzielnicy Pan Ludwik Rakowski.

"LL Cup" to turniej składający się z dwóch odrębnych imprez. Pierwsza z nich to turniej eliminacyjny, w którym rywalizują zespoły z Warszawy i okolic. Trzy najlepsze uzyskują kwalifikację do turnieju finałowego, w którym biorą udział drużyny z całej Polski. Turniej Eliminacyjny - I Turniej o puchar Lwa Lechistanu 2011 / Fot. K. Trzeciakowski

Podczas rywalizacji w turnieju eliminacyjnym nie brakowało emocji i widać było, że każdemu zespołowi zależy na wygranej. Wszystkie drużyny spisały się na medal, a poziom gry był bardzo wysoki. Organizację należy ocenić na "szóstkę". Turniej skończył się bez minimalnego opóźnienia, a wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Warto było również zobaczyć najnowszą wilanowską halę, która została oddana do użytku na jesieni tego roku.

Zwycięzcą turnieju eliminacyjnego został Ursus Warszawa, który w finale pokonał Unię Warszawa 2:0. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się zawodnicy Znicza Pruszków, którzy wygrali z MDK Płock 1:0.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.