Facebook Google+ Twitter

Turniej "O Srebrną Siatkę Rektora AGH" już w piątek w Krakowie

W dniach 2-3 września odbędzie się w Krakowie turniej piłki siatkowej kobiet "O Srebrną Siatkę Rektora AGH". Miejscem rywalizacji będzie "Centrum Sportu KS Bronowianka" przy ul. Zarzecze 124a.

Udział w zawodach wezmą cztery zespoły - AZS AWF Sokół 43 Katowice, MCKiS Jaworzno, RKS Bolesław Rzeszów oraz szykująca się do wejścia do I ligi siatkówki kobiet AGH Galeco Wisła Kraków.

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków w czerwcu bieżącego roku podpisało umowę z Akademią Górniczo-Hutniczą oraz firmą Galeco, która stała się oficjalnie sponsorem tytularnym sekcji siatkarskiej kobiet TS Wisła Kraków. Sygnatariuszami rocznego porozumienia z możliwością przedłużenia byli Ludwik Miętta-Mikołajewicz (prezes TS Wisła), Szczepan Buryło (prezes firmy Galeco) oraz prof. dr hab. inż. Tomasz Szmuc (prorektor AGH).

Trenerem krakowskiego teamu będzie nadal Lesław Kędryna, który razem z podopiecznymi liczy na powrót na I-ligowe parkiety oraz przywrócenie dawnej świetności sekcji. Pomóc w tym mają byłe zawodniczki zespołu Eliteski Skawa AZS UEK - Sandra Biernatek, Magda Jagodzińska i znana już na parkiecie przy Reymonta, Karolina Surma. W barwach Białej Gwiazdy zagrają również Paulina Stojek, Sabina Rusinek, Karolina Tokarczyk, Adrianna Szady, Alicja Leszek, Ola Stachowicz, Klaudia Janota, Magda Pytel i Ola Guzikiewicz.

Wszystkich miłośników piłki siatkowej w wykonaniu kobiet zapraszamy jutro na godz. 10 do hali przy ul. Zarzecze 124a w Krakowie oraz na relację z turnieju na naszym serwisie.

Harmonogram turnieju

Piątek - 2.09
godz. 10
AGH Galeco Wisła Kraków - AWF Sokół 43 Katowice
MCKiS Jaworzno - RKS Bolesław Rzeszów
godz. 16
RKS Bolesław Rzeszów - AGH Galeco Wisła Kraków
AWF Sokół 43 Katowice - MCKiS Jaworzno
Sobota - 3.09
godz. 11
AWF Sokół 43 Katowice - RKS Bolesław Rzeszów
AGH Galeco Wisła Kraków - MCKiS Jaworzno

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.